Manager internetového obchodu

BM Stores, s.r.o.

Miesto práce
BabyMarket, Aupark, Einsteinova 18, 851 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba katalógu internetového obchodu
- príjem telefonických a mailových objednávok
- riešenie požiadaviek zákazníckeho centra
- príprava objednávok na expedíciu
- spolupráca pri marketingových aktivitách

Pracovná doba podľa dohody.

Ponúkame Vám prácu v mladom dynamickom kolektíve, v stabilnej spoločnosti, motivujúce hodnotenie, pravidelné vzdelávanie, možnosť kariérneho postupu, zamestnanecké zľavy. Úvodné zaškolenie + priebežné školenia k produktom počas roka.

Svoje žiadosti so štruktúrovaným životopisom posielajte prosím na e-mailovú adresu: [email protected]. Uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky budú obratom pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Fakturácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- predajné zručnosti
- kreativita
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť vznikla na základe vízie zakladateľov spoločnosti dodávať a distribuovať kvalitné a cenovo dostupné výrobky, ktoré v najväčšej možnej miere pokryjú potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

„BabyMarket“ je prestížna a etablovaná značka s dlhodobou tradíciou na slovenskom trhu s dojčenským tovarom. Našim náročným zákazníkom ponúkame prémiové značky z celého sveta. Objavte spolu s nami svet tých najvzácnejších pokladov - detí!

Bližšie informácie nájdete na:
BabyMarket
Predajňa Aupark Bratislava
ID: 3467262  Dátum zverejnenia: 25.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850€