Obchodný referent

BM Recruitment Group Kft.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
14.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Hrubá základná mzda medzi 10002000 EUR, a po zaučení je možné dosiahnuť až 2000 EUR hrubého mesačného zárobku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj výrobkov spoločnosti v Čechách a na Slovensku.
Dosiahnutie vytýčených ročných cieľov.
Vyhľadávanie nových zákazníkov v regiónoch.
Vypracovávanie ponúk, dotiahnutie obchodu až do uzavretia zmluvy.
Starostlivosť o zákazníka.
Vykonávanie firemných administratívnych úkonov.

Firemné vozidlo
Laptop
Vysoký bonus

V prípade Vášho záujmu o miesto prosím zašlite nám svoj profesný životopis v angličtine na nasledovnú e-mailovú adresu:
varga.adrienn@bmr.hu

Kontaktná osoba:
Adrienn Varga
poradca senior
IRC Hungary
+36 70-949-8106

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecký výrobný závod z oblasti oceliarenského priemyslu. V moderne zariadenom závode sa vyrába za tepla lisovaná betonárska oceľ, kruhová oceľ, valcované drôty a zvárané oceľové siete do betónu. Ich výrobky sa predávajú v mnohých krajinách Európy.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výborná schopnosť nadviazania kontaktu
Zameranie na výkon
Tímová práca

Spoločnosť IRC Hungary bola založená za účelom poskytovania kvalitných služieb a aby bola partnerom tak pre zamestnávateľov ako aj pre zamestnancov.

Našim posolstvom je, aby sme pre našich Zákazníkov našli zamestnancov, ktorí svojou hodnototvornou činnosťou prispievajú k prosperite spoločnosti. Považujeme za dôležité, aby sme svojich kandidátov spoznali, resp. aby sme ich detailne informovali o vyhľadávanom pracovnom mieste, za účelom získania prehľadu o ňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IRC Global Executive Search Hungary
Kossuth Lajos tér 18.
1055 Budapest
Maďarsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Vincze, MBA
Tel.: +36205692521
E-mail: poslať životopis
ID: 3384291   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Hrubá základná mzda medzi 10002000 EUR, a po zaučení je možné dosiahnuť až 2000 EUR hrubého mesačného zárobku.