Kuchár - Reštaurácia Salió

BM plus, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 2 400 EUR/mesiacMzda v závislosti od skúseností. 7,5 - 10 EUR v čistom na hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová moderná reštaurácia v Nitre. Gastronómia na vysokej úrovni, príjemné prostredie, milý personál.

Pracovná ponuka: Kuchár - Reštaurácia Salió
  • Príprava teplých a studených raňajok
  • Príprava a výdaj obedov
  • Príprava A la carte
  • Udržiavanie kuchyne v čistote
  • Evidencia surovín
  • Vedenie tímu pomocnej sily v kuchyni
  • Komunikácia so šéfkuchárom a ostatnými oddeleniami reštaurácie
  • Pravidelná kontrola skladových zásob a objednávanie potrebných surovín

Hľadáme mladých a talentovaných kuchárov, ktorí sa chcú zapojiť do nášho tímu v Reštaurácii Salió. Ak ťa baví príprava chutného jedla a chceš sa zlepšovať v kuchárskych zručnostiach, tak sa k nám pridaj!

Typický deň na pozícii Kuchár - Reštaurácia Salió:

  • Príchod do práce a príprava na zmenu
  • Príprava a varenie jedál podľa denného menu a objednávok
  • Komunikácia so šéfkuchárom a kontrola skladových zásob
  • Udržiavanie kuchyne v čistote a poriadku
  • Výdaj jedál a zabezpečenie kvality podávaných jedál
  • Ukončenie zmienky a príprava na odchod z práce

Pracovná doba od 8:00 do 21:00, krátky/dlhý týždeň.

Ak Vás naša ponuka oslovila, dajte nám o sebe vedieť zaslaním profesijného životopisu a motivačného listu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí splnia nami požadované podmienky, schopnosti a skúsenosti pre obsadenie tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reštaurácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

​Oslovujeme ťa priamo: máš skúsenosti s varením? Ak áno, máme pre teba otvorené dvere do nášho tímu! Hľadáme kreatívneho kuchára, ktorý má zodpovednosť, vie pracovať samostatne a orientuje sa v príprave surovín a technologických postupoch. Ak nemáš výučný list, nevadí, ale ak áno, je to pre nás výhodou. Musíš mať však hygienické minimum. Ak si ochotný pracovať a máš chuť nám pomôcť, neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Spoločnosť BM plus s.r.o. je poskytovateľom BOZP a OPP služieb s prevádzkami po celom Slovensku, 12 rokov prevádzkuje obchod so zdravými potravinami v obchodnom centre Mlyny v Nitre (Zdravý obchod). Aktuálne prevádzkuje Bistro Salio v rezidencii Tabáň a nákupnom centre Promenáda.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Majer
E-mail: poslať životopis
ID: 4816526  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac