Asistent predaja Zdravý Obchod - OC Mlyny Nitra

BM plus, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacZákladný plat, plus odmeny. Výška a forma odmeny sa dohodne v rámci pohovoru. Zaujímavé motivačné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu Zdravého Obchodu v OC Mlyny hľadáme novú posilu na pozíciu asistent predaja, ktorý nám pomôže splniť želania našich zákazníkov v oblasti predaja zdravých potravín.
Chceme, aby zákazníci od nás odchádzali s úsmevom. Ak ešte s podobnou prácou nemáte skúsenosti, tak nevadí. Náš odborný personál Vás zaškolí. Vaša pracovná náplň bude pozostávať :
- predaj zdravých potravín a iných doplnkov
- starostlivosť o predajňu
- administratívne práce spojené s chodom predajne
- práca s pokladňou

- Motivačné ohodnotenie
- Školenia a odborné zaučenie
- Zvýhodnené ceny na všetky naše produkty
- Možnosť dlhodobej práce

Požiadavky na zamestnanca

Prax s predajom zdravých potravín vítaná.

Spoločnosť BM plus s.r.o. je poskytovateľom BOZP a OPP služieb s prevádzkami po celom Slovensku, 12 rokov prevádzkuje obchod so zdravými potravinami v obchodnom centre Mlyny v Nitre (Zdravý obchod). Aktuálne prevádzkuje Bistro Salio v rezidencii Tabáň a nákupnom centre Promenáda.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2714806  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac