900 - 1 800 EUR

Projektant elektro - Domy, Byty, Bytovky

BM Elektro, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 14, 974 05 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektant elektro a bleskozvodov tvorí projekty a zabezpečuje prenesenie predstáv zákazníka do realizačného projektu.
Každý realizačný projekt obsahuje kompletný materiál a prácu tak, aby realizačná firma zrealizovala predstavy zákazníka.
Najviac realizujeme projektov v oblasti - rodinné domy, byty, bytovky, administratívne budovy, inteligentná inštalácia LOXONE.
Hľadáme rýchleho, presného a zodpovedného projektanta elektrickej inštalácie a bleskozvodov.
Za odmenu majú najlepší pracovníci semináre, školenia a tréningy z technických a produktových znalostí zdarma.
Hybnosť a produktivitu projektanta elektro meriame týždennou štatistikou.
Očakávame pracovníkov, ktorí tvrdo pracujú. Prvá ani desiata prekážka ich nezastaví v práci.
Pečiatka stavebný inžinier nie je podmienkou, ale je výhodou.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 + odmeny z každého zrealizovaného projektu

• Progresívny a veselý kolektív, príjemná firemná kultúra, uvoľnená atmosféra
• Stabilná práca s presnými postupmi, používame najmodernejšie technológie.
• Team building aktivity, firemné akcie
• Vlastné PC alebo Notebook
• Vlastný telefón s pripojením na internet
• Moderne technológie a vzdelávanie v oblasti projekcie a návrhu elektro.
• Energický pracovný tím, kde sú osvedčené nové postupy prác, zavádzané do praxe.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme Vás o prihlásenie sa na pracovné miesto cez link:

Preferovaní uchádzači budú pozvaní na pohovor, ktorý sa skladá z odbornej a všeobecnej časti. Úspešní uchádzači sa zúčastnia 2.kola výberového konania.
Všetkým uchádzačom odpovedáme, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Pokročilá znalosť projektového software AutoCad alebo ZWCAD, prípadné iné elektro projekčné aplikácie.
- Pokročilá znalosť Dehn Risk Tool pre analýzu rizika pri bleskozvodoch.
- Pokročilé znalosti software Excel
- Výborná znalosť Gmail, Google Drive, Google Kalendár, Google Keep (firemná komunikácia pomocou Google Aps)
- Očakávame neustále vzdelávanie a nasadenie v prípade návalu práce.
- Pečiatka elektro projektanta - stavebný inžinier výhodou.

BM ELEKTRO, s.r.o. je progresívna, dynamická a neustále rozrastajúca sa spoločnosť, pôsobiaca na Slovenskom trhu. Primárne sa zaoberáme elektro-montážnymi prácami, revíziou elektrických rozvodov, spotrebičov, zariadení a bleskozvodov.
Zameriavame sa však nielen na revíziu ale aj návrhy, projekciu a montáže elektrických zariadení rozvodov a bleskozvodov.
Sme profesionálni elektrikári. Našou hlavnou činnosťou sú:
- Návrhy a projekcia
- Montážne práce
- Revízie
- Opravy
- Údržba

Našimi hlavnými produktmi sú:
Elektro – silnoprúd a slaboprúd do 1000V, meranie a regulácia
Bleskozvody – ochrana pred „bleskami“ a prepätím, prepäťové ochrany
Kamery a Alarmy – Kamerové systémy HIKVISION a zabezpečovacie systémy JABLOTRON
Čipy a telefóny – čipové kľúče, domáce telefóny, tablá, elektromagnetické zámky
Senzory – senzorové osvetlenie, senzory pre technológie a zariadenia, veľkoplošné senzory
Ohrevy – elektrické vykurovacie rohože pre podlahy, ohrevy žľabov a vonkajších plôch
Inteligentná inštalácia - LOXONE

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Zvolenská cesta 14
97405 Banská Bystrica
ID: 3715340   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 + odmeny z každého zrealizovaného projektu