Programátor PLC systémov - zaujímavá práca v etablovanej firme

Blumenbecker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
od 1200€, variabilná zložka a ďalšie odmeny podľa skúseností, schopností, 13., 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie riadiacich systemov Siemens, Phoenix Contact, Rockwell, v SR, ČR a zahraničí. Vývoj softvéru pre riadenie automatických liniek a strojov.
Tvorba vizualizácie, Uvádzanie zariadení do prevádzky, Úprava existujúcich programov.

- zaujimava a tvorivá praca s perspektívou do budúcnosti
- samostatná práca s novými a stále sa rozvíjajúcimi technológiami
- neustály profesný rast – vzdelávanie zabezpečené firmou
- mladý dynamický a priateľský team
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zázemie zahraničnej spoločnosti
- firemné akcie
- 13. a 14. plat
- gatrolístky
- rôzne benefity -premanentky do fitness, wellness, kultúrne podujatia
- po určitej dobe možnosť firemného auta aj na súkromné účely

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, robotika,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Expert
Siemens TIA Portal - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

programátor

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytické myslenie, znalosť programovania riadení Siemens Simatic, Phoenix Contact, Allen Bradley
Schopnosť samostatného riešenia zadaných úloh
Schopnosť spolupráce s riešiteľským tímom
Schopnosť komunikácie zo zákazníkmi
Ochota cestovať a pracovať na zákazkách mimo domova

Pôvodná materská firma B+M Blumenbecker GmbH bola založená v Nemecku v roku 1922 ako malá spoločnosť na opravy a montáže elektromotorov a elektrických strojov. Vďaka inovátorskému duchu, nasadeniu a cielavedomej činnosti jej zakladateľa Theodora Blumenbeckera a jeho nasledovníkov, firma vyrástla v dobre prosperujúcu nadnárodnú spoločnosť holdingového typu – Blumenbecker Group, ktorá má dnes zastúpenia v Európe, Ázii a USA s viac než 1300 zamestnancami v 30 pobočkách.
Skupina Blumenbecker koncentruje svoju činnosť na inžiniering, automatizáciu a služby pre priemysel. Profesionalita, flexibilita a blízkosť k zákazníkovi to sú hlavné princípy našej každodennej praxe. Poskytujeme individuálne, na mieru šité riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie, riadiacej techniky, robotiky, servisu.
Na Slovensku fungujeme od roku 2001 a zaoberáme sa vývojom, dodávkou špičkových robotických pracovísk do priemyslu na klúč. Našimi zákazníkmi sú popredné výrobné spoločnosti na Slovensku, v Čechách a v Nemecku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 984885  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200€, variabilná zložka a ďalšie odmeny podľa skúseností, schopností, 13., 14. plat