Obchodno-technický zástupca pre automatizáciu a robotiku

Blumenbecker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiackonkrétna výška platu závisí od skúsenosti a schopností, bude prejednaná na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť šikovnému obchodníkovi-technikovi možnosť uplatniť sa a podielať sa na realizácií sofistikovaných riešení pre priemyselnú výrobu

Budete mať na starosti:
- Vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich
- Analýza potrieb zákazníkov a ich predspracovanie pre tím dizajnérov a programátorov.
- Príprava prezentácií
- Spolupráca na tvorbe riešení
- Prieskum trhu
- Marketingové aktivity

Polovicu času budete pracovať v kancelárii v sídle firmy pri príprave ponúk, analýze trhu, druhú časť na cestách za zákazníkmi po Slovensku, Česku, Maďarsku, možno Rakúsku.

- zaujímavá práca v perspektívnej oblasti s technikou a robotikou
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zázemie solídnej a stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- mladý a priateľský tím
- služobné auto (aj na súkromné účely), mobil, notebook
- fitness, wellnes permanentky, vzdelávanie

Očakávame životopis v SK jazyku vo formate PDF. Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Powerpoint - Pokročilý
Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodnik, key account,

Počet rokov praxe

5

- Samostatnosť, analytické myslenie, zmysel a záujem pre techniku
- Sedliacky rozum
- Skúsenosť v odbore podmienkou
- Vysokoškolské alebo úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Vynikajúce komunikačné, obchodné a prezentačné schopnosti
Otvorenosť, angažovanosť a flexibilita

Pôvodná materská firma B+M Blumenbecker GmbH bola založená v Nemecku v roku 1922 ako malá spoločnosť na opravy a montáže elektromotorov a elektrických strojov. Vďaka inovátorskému duchu, nasadeniu a cielavedomej činnosti jej zakladateľa Theodora Blumenbeckera a jeho nasledovníkov, firma vyrástla v dobre prosperujúcu nadnárodnú spoločnosť holdingového typu – Blumenbecker Group, ktorá má dnes zastúpenia v Európe, Ázii a USA s viac než 1300 zamestnancami v 30 pobočkách.
Skupina Blumenbecker koncentruje svoju činnosť na inžiniering, automatizáciu a služby pre priemysel. Profesionalita, flexibilita a blízkosť k zákazníkovi to sú hlavné princípy našej každodennej praxe. Poskytujeme individuálne, na mieru šité riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie, riadiacej techniky, robotiky, servisu.
Na Slovensku fungujeme od roku 2001 a zaoberáme sa vývojom, dodávkou špičkových robotických pracovísk do priemyslu na klúč. Našimi zákazníkmi sú popredné výrobné spoločnosti na Slovensku, v Čechách a v Nemecku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 311079  Dátum zverejnenia: 12.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac