Можливість для людей з України

Programátor priemyselných robotov - Systém technik

Blumenbecker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 350 EUR/mesiacbonus v podobe 13. a 14. platu, preplácané nadčasy, dovolenka navyše, diéty nad rámec zákona, uvádzaná mzda je orientačná, výška mzdy závisí od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si pracovitý, rád sa učíš nové veci, máš technické a logické myslenie, nebojíš sa výziev, hľadáš zaujímavú a rozmanitú prácu tak si na správnom mieste. Ak ťa naša ponuka oslovila budeme radi ak nám zašlete svoj životopis, ktorý starostlivo posúdime a spracujeme.- rozmanitá a zaujímavá práca s robotmi v mladom a priateľskom kolektíve

- zložitejšie nastavovanie a konfigurácia robotov
- riešenie nových aplikácií priemyselných robotov
- technická podpora automatizovanej výroby,
- hľadanie a odstraňovanie porúch
- školenie obsluhy a údržby pre prácu s robotmi
- cestovanie v rámci EU

- stabilná a perspektívna práca v spoločnosti so silným zahraničným zázemím
- pracovné miesto so silnou perspektívou budúcnosti
- rozmanitá pracovná náplň technického charakteru
- prístup k novým technológiám
- mladý, priateľský kolektív
- osobný rozvoj a vzdelávanie v oblasti robotiky
- atraktívne finančné ohodnotenie
- osobný prístup

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Odpoveď budeme zasielať po ukončení výberového konania len tým kandidátom, ktorí sa zúčastnili výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika, automatizacia, iné technické smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- technické a logické myslenie
- zručnosť a cit pre mechaniku a elektriku
- ochota cestovať
- flexibilita
- zodpovednosť, rozvážnosť
- ochota vzdelávať sa a ďalej pracovať na osobnom rozvoji

Pôvodná materská firma B+M Blumenbecker GmbH bola založená v Nemecku v roku 1922 ako malá spoločnosť na opravy a montáže elektromotorov a elektrických strojov. Vďaka inovátorskému duchu, nasadeniu a cielavedomej činnosti jej zakladateľa Theodora Blumenbeckera a jeho nasledovníkov, firma vyrástla v dobre prosperujúcu nadnárodnú spoločnosť holdingového typu – Blumenbecker Group, ktorá má dnes zastúpenia v Európe, Ázii a USA s viac než 1300 zamestnancami v 30 pobočkách.
Skupina Blumenbecker koncentruje svoju činnosť na inžiniering, automatizáciu a služby pre priemysel. Profesionalita, flexibilita a blízkosť k zákazníkovi to sú hlavné princípy našej každodennej praxe. Poskytujeme individuálne, na mieru šité riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie, riadiacej techniky, robotiky, servisu.
Na Slovensku fungujeme od roku 2001 a zaoberáme sa vývojom, dodávkou špičkových robotických pracovísk do priemyslu na klúč. Našimi zákazníkmi sú popredné výrobné spoločnosti na Slovensku, v Čechách a v Nemecku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3036422  Dátum zverejnenia: 13.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac