Príležitosť pre aplikačného inžiniera / konštruktéra robotických pracovisk - Zaujímavá práca v etablovanej firme

Blumenbecker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne po dohode
od 1300€, konečná výška platu závisí od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorivá, zaujímavá a rozmanitá práca pri návrhu a projekcii robotických pracovísk.
Návrh, konštrukcia strojov, zariadení v 3D modelovacom softvéri Solid Edge, Teamcenter
Tvorba výkresovej a technickej dokumentácie
Spolupráca s tímom konštruktérov
Riadenie a dohľad nad realizáciou zverených projektov

Mladý a priateľský kolektív
Rôznorodá a tvorivá práca s perspektívou do budúcnosti
Zázemie a stabilita zavedenej zahraničnej spoločnosti
Osobný prístup

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske v príslušnom odbore, Mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Solid Edge - Expert
CATIA - Expert
SolidWorks - Expert
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosti z oblasti konštrukcie zo zameraním robotizované systémy
Znalosť základného programovania robotov (KUKA,Fanuc) je veľkou výhodou
Schopnosť samostatného riešenia zadaných úloh
Schopnosť spolupráce s riešiteľským tímom
Schopnosť komunikácie zo zákazníkmi

Pôvodná materská firma B+M Blumenbecker GmbH bola založená v Nemecku v roku 1922 ako malá spoločnosť na opravy a montáže elektromotorov a elektrických strojov. Vďaka inovátorskému duchu, nasadeniu a cielavedomej činnosti jej zakladateľa Theodora Blumenbeckera a jeho nasledovníkov, firma vyrástla v dobre prosperujúcu nadnárodnú spoločnosť holdingového typu – Blumenbecker Group, ktorá má dnes zastúpenia v Európe, Ázii a USA s viac než 1300 zamestnancami v 30 pobočkách.
Skupina Blumenbecker koncentruje svoju činnosť na inžiniering, automatizáciu a služby pre priemysel. Profesionalita, flexibilita a blízkosť k zákazníkovi to sú hlavné princípy našej každodennej praxe. Poskytujeme individuálne, na mieru šité riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie, riadiacej techniky, robotiky, servisu.
Na Slovensku fungujeme od roku 2001 a zaoberáme sa vývojom, dodávkou špičkových robotických pracovísk do priemyslu na klúč. Našimi zákazníkmi sú popredné výrobné spoločnosti na Slovensku, v Čechách a v Nemecku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1670242  Dátum zverejnenia: 2.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300€, konečná výška platu závisí od skúseností a schopností kandidáta.