Zvárací technológ pre Laserové a konvenčné zváranie - Zaujímavá práca v etablovanej firme

Blumenbecker Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
od 1100 +prémie ( konkrétna výška mzdy je závislá od skúseností a výsledkov kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu pre vývoj zváracích robotických aplikácií. Hľadáme šikovného technológa so záujmom o tvorivú a činorodú prácu s robotickým zváraním ktorý hľadá novú výzvu.

Požadujeme:
veľké nasadenie, oddanosť svojej odbornosti a práci, schopnosť čeliť tlaku úloh a termínov.
Toto je práca pre veľkých chlapcov, ktorí sa neprestali hrať.
Vzdelanie: SŠ, VŠ technického smeru- materiálové inžinierstvo, strojársky, elektro.
Znalosť a prax v základnom programovani robotov vyhodou
Vodičský preukaz skupiny B
Schopnosť analyticky myslieť a pracovať v tíme ale aj samostatne.

Nasadzovanie laserových a MIG,MAG,TIG zváracích technológií
Vykonávanie skúšok zvariteľnosti s ich následným vyhodnotením
Určenie optimálnej technológie zvárania
Vypracovanie technologických postupov, návodov, technických parametrov zváracieho procesu
Návrh automatizovaných pracovísk zvárania ( robotizované pracoviská a linky )
Systematické vedenie záznamov o prevedených skúškach a použitých technológiách
Spracovanie a spravovanie kompletnej dokumentácie.

Jedná sa o náročnú, ale prekrásnu, napĺňajúcu a tvorivú prácu.
Prístup k najnovším technológiám v oblasti zvárania a automatizácie
Nadpriemerný plat a podmienky, vynikajúce pracovné prostredie a kolektív, stabilitu a perspektívu.
Rodinné prostredie a osobný prístup ku každému členovi tímu
Profesný rast, odborné školenia
Permanentky do fitness a wellnes centier, kultúrne podujatia
Podpora pri vynimočných životných udalostiach
Stravné lístky v hodnote 4,50 €
13, 14. plat
Vopred ale upozorňujeme, že si toto všetko bude treba tvrdo zaslúžiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske v príslušnom odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Praktické znalosti o technológiách laserového zvárania, letovania, navárania, rezania.
Praktické znalosti z nasadzovania oblúkových a odporových zváracích technológií.
Znalosti z oblasti konštrukcie zo zameraním robotizované systémy sú výhodou
Znalosť základného programovania robotov KUKA je výhodou
Schopnosť samostatného riešenia zadaných úloh
Schopnosť spolupráce s riešiteľským tímom
Schopnosť komunikácie zo zákazníkmi

Pôvodná materská firma B+M Blumenbecker GmbH bola založená v Nemecku v roku 1922 ako malá spoločnosť na opravy a montáže elektromotorov a elektrických strojov. Vďaka inovátorskému duchu, nasadeniu a cielavedomej činnosti jej zakladateľa Theodora Blumenbeckera a jeho nasledovníkov, firma vyrástla v dobre prosperujúcu nadnárodnú spoločnosť holdingového typu – Blumenbecker Group, ktorá má dnes zastúpenia v Európe, Ázii a USA s viac než 1300 zamestnancami v 30 pobočkách.
Skupina Blumenbecker koncentruje svoju činnosť na inžiniering, automatizáciu a služby pre priemysel. Profesionalita, flexibilita a blízkosť k zákazníkovi to sú hlavné princípy našej každodennej praxe. Poskytujeme individuálne, na mieru šité riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie, riadiacej techniky, robotiky, servisu.
Na Slovensku fungujeme od roku 2001 a zaoberáme sa vývojom, dodávkou špičkových robotických pracovísk do priemyslu na klúč. Našimi zákazníkmi sú popredné výrobné spoločnosti na Slovensku, v Čechách a v Nemecku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1670234  Dátum zverejnenia: 22.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 +prémie ( konkrétna výška mzdy je závislá od skúseností a výsledkov kandidáta)