Konštruktér / Kreslič výkresov tvaru a výstuže

Bluhm │ Ingenieure

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacskúsený konštruktér v skušobnej dobe spoluprace (4 mesiace) 10 Eur/hod, po skušobnej dobe až 15 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovánie výkresov tvaru a výstuže v programe Nemetschek Allplan

- Ponúkame najlepšie finančné ohodnotenie na slovenskom a českom trhu
- Finančné hodnotenie v závislosti od kvalifikácie a skúseností
- Práca na zaujímavých zahraničných projektoch najmä v Nemecku
- skusením konštruktérom umožnujeme vybudovať a viesť tím konštruktérov a ziskat tak
vyššie čné ohodnotenie než 1.800 Eur
- Dlhodobé pracovné uplatnenie v zahraničnej spoločnosti
- Flexibilnu pracovnú dobu
- Práca z domu (Home Office = optimálna kombinácia pracovného a súkromného života )
- Odborné vzdelávanie
- Odborná diskusia so skúsenými nemeckými inžiniermi a konštruktérmi
- Nástup možný ihneď

Budeme odpovedať iba na uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovený profil požiadaviek (vzdelanie, prax atd).
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné štúdium zo zameraním bud na: betónové konštrukcieí a mosty, konštrukcia pozemných stavieb; dopravné stavby; stavebna mechanika

Ostatné znalosti

Allplan - Expert

Počet rokov praxe

4

- Znalosť tvorby výkresov výstuže v programe Nemetschek Allplan výhodou
- MS Office, doplnkovo AutoCAD
- priestorová predstavivosť
- Starostlivý spôsob práce, samostatnosť, schopnosť práce vtýmu a komunikatívnosť, flexibilita
- Dobrá znalosť nemeckého jazyka výhodou

Sme tím inžinierov a konštruktérov s dlhoročnými skúsenosťami v projektovani nemeckých a medzinárodných projektov. Našim cieľom je vždy dosiahnuť vysokú úroveň našej prace a spokojnost zákazníkov. To zahŕňa nielen vysokú kvalitu projekcie, ale aj dodržiavanie dohodnutých termínov. Prostredníctvom otvorenej komunikácie profitujú všetci členovia nášho tímu z bohatých skúseností našich inžinierov a konštruktérov, ktorí sa naďalej vzdelávajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3651377  Dátum zverejnenia: 29.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacskúsený konštruktér v skušobnej dobe spoluprace (4 mesiace) 10 Eur/hod, po skušobnej dobe až 15 Eur/hod.