Obchodný riaditeľ finančnej spoločnosti

BLUESIDE, a.s. (člen finančnej skupiny Arca Capital)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2500 € (+ odmeňovanie z objemu dosiahnutých plánov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba obchodnej stratégie, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí
• tvorba obchodného plánu v ročnom horizonte a kvartálnych úpravách, ich prezentácia a obhajoba
• v súlade so stratégiou, budovanie distribučných kanálov pre produkty/služby spoločnosti
• vybudovanie a riadenie všetkých pracovníkov obchodného oddelenia – manažéri, obchodníci, telemarketing, podpora predaja, prípadne technická podpora, stanovenie ich cieľov, plánov, projektov, aktivít
• sledovanie, podpora a kontrola plnenia obchodných plánov
• riadenie, vedenie a motivovanie obchodného tímu, komunikácia smerom ku všetkým pracovníkom obchodného oddelenia
• stanovenie systému odmeňovania pre členov obchodného oddelenia, vrátane štruktúry platov, províznych schém, bonusov, motivačných súťaží, benefitov
• reprezentácia spoločnosti a udržovanie dobrých vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
• vedenie obchodných jednaní s kľúčovými klientmi a partnermi, účasť na jednaniach organizovaných podriadenými manažérmi

- práca v rastúcej a expandujúcej spoločnosti
- variabilná zložka príjmu nie je obmedzená
- zamestnanecké zľavy a výhody v rámci ostatných firiem našej nadnárodnej skupiny
- iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- preukázateľné obchodné výsledky a skúsenosti
- výborný písomný aj ústny prejav v slovenskom jazyku
- veľmi dobré prezentačné a komunikačné schopnosti
- proaktívny prístup, flexibilitu
- ochotu a schopnosť učiť sa nové veci
- vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť BLUESIDE a.s. poskytuje servis a komplexnú podporu maklérskym spoločnostiam v rámci finančnej skupiny Arca Capital. Konkrétne ide o produktovú podporu, IT riešenia, spracovanie provízií a odborné vzdelávania. Viac informácií o nás nájdete na webových stránkach: www.blueside.sk alebo www.arcacapital.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3504362  Dátum zverejnenia: 1.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 € (+ odmeňovanie z objemu dosiahnutých plánov)