Vedúci oddelenia back office a spracovania produkcie

BLUESIDE, a.s. (člen finančnej skupiny Arca Capital)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2000 EUR a 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za založenie a evidenciu zložiek obchodníkov
- kompletné spracovanie obchodnej produkcie
- kontrola chybovosti na zmluvách
- nastavovanie vnútorných pracovných procesov a rozvoj IT systémov
- evidencia, archivácia dokumentov
- komunikácia s obchodníkmi a obchodnými sieťami
- manažovanie svojho tímu 4-5 ľudí

- práca pre silnú finančnú skupinu Arca Capital
- zamestnanecké benefity
- parkovacie miesto
- homeoffice

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- samostatnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť BLUESIDE a.s. poskytuje servis a komplexnú podporu maklérskym spoločnostiam v rámci finančnej skupiny Arca Capital. Konkrétne ide o produktovú podporu, IT riešenia, spracovanie provízií a odborné vzdelávania. Viac informácií o nás nájdete na webových stránkach: www.blueside.sk alebo www.arcacapital.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3459208  Dátum zverejnenia: 16.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2000 EUR a 13 plat