Sales Executive

Blue Max s.r.o.

OFFICE 142, Vajnorská 142, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 4 500 EUR/mesiacFix od 2000€ + pohyblivá odmena. Finálna mzda bude závisieť od predajných výsledkov, skúseností a seniority uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Blue Max-e prinášame svojim klientom merateľné výsledky v podobe rastu ich biznisu, vďaka špičkovým obchodníckym a školiteľským zručnostiam.

Budeme radi, ak sa budeš môcť aj ty stať súčasťou nášho tímu, pracovať s naším know-how a obohacovať ho.

ČO BY SI MAL MAŤ:
• Growth mindset, pozitívny mindset
• Vynikajúce komunikačné a argumentačné schopnosti
• Nadšenie a proaktívny prístup - zákazník je pre nás prvoradý a chceme pre neho tie najlepšie výsledky
• Prozákazníckosť, "sales and business driver" pre našich klientov
• Schopnosť preukázať ťah na bránu

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU:
• Obchodné zastupovanie našich klientov ponúkajúcich služby v SR a CZ
• Získavanie nových klientov a zvyšovanie tržieb u tých existujúcich
• Predaj vzdelávania do firiem (školenia, workshopy, semináre, tréningy, video tréningy, koučingy a mentoringy)

ČO TI VIEME DAŤ:
• Nadštandardný budget na vzdelávanie - interné a externé vzdelávanie v desiatkach tisíc €
• Budeš sa učiť od jedného z najlepších obchodníkov na trhu

Detaily k ponúkaným benefitom poskytneme na osobnom stretnutí

Ďakujeme za všetky reakcie, ozveme sa všetkým uchádzačom do 10 pracovných dní.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

2

V oblasti vzdelávania a rozvoja sa venujeme sa venujeme školeniam soft-skills zručností so zameraním najmä na obchod, biznis, komunikáciu, prezentovanie, vyjednávanie či leadership.
Obchodne zastupujeme klientov z rôznych segmentov, spolupracujeme s veľkými spoločnosťami na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Náš track record:
• Klientom sme zarobili už viac ako 200 mil. Eur.
• 22 rokov praxe v predaji a top managemente
• 11 rokov aktívneho školenia
• 20 000 odškolených ľudí face to face v 13 krajinách
• Priemerné hodnotenie školení je 98,92%

Firmy sú Blue Max s.r.o. a BLUEMAX Trainings s.r.o.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4703261  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac