Key Account Manager

Blue Max s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 142, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 5 000 EUR/mesiacOčakávaný plat je 3.000-5.000 Eur mesačne Fix 1500-2000 Eur podľa seniority + prémie podľa plnenia plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj vzdelávania do firiem (školenia, workshopy, semináre, tréningy, video tréningy, koučingy a mentoringy)
- Priemerné hodnotenie našich programov je 98,92%
- Predaj šiestich lektorov a koučov
- Osobné stretnutia a videohovory s majiteľmi a manažérmi firiem v SR a ČR (najmä Bratislava, plus občasné výjazdy Brno, Praha, Žilina, Nitra a pod.)

- Možnosť stať sa TOP obchodníkom v SR a ČR
- Vysoká miera sebarealizácie a samostatnosti
- Vybudovanie si vzťahov s podnikateľmi a top manažérmi
- Interné vzdelávanie našou spoločnosťou a unikátne know-how
- Externé vzdelávanie (kurzy, školenia)
- Možnosť rýchleho osobnostného rastu
- Možnosť povýšenia na školiteľa predaja, alebo obchodného riaditeľa
- Firemný telefón, notebook

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí zareagujú na inzerovanú pracovnú pozíciu. Ozveme sa len vybraným uchádzačom. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, predaj

Počet rokov praxe

3

- Ťah na bránku
- Zameranie na výsledky
- Neustále vzdelávanie sa
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Proklientská orientácia

V oblasti vzdelávania a rozvoja sa venujeme sa venujeme školeniam soft-skills zručností so zameraním najmä na obchod, biznis, komunikáciu, prezentovanie, vyjednávanie či leadership.
Obchodne zastupujeme klientov z rôznych segmentov, spolupracujeme s veľkými spoločnosťami na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Náš track record:
• Klientom sme zarobili už viac ako 200 mil. Eur.
• 22 rokov praxe v predaji a top managemente
• 11 rokov aktívneho školenia
• 20 000 odškolených ľudí face to face v 13 krajinách
• Priemerné hodnotenie školení je 98,92%

Firmy sú Blue Max s.r.o. a BLUEMAX Trainings s.r.o.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4166640  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac