Regionálny zástupca

Blue-Chip Trade Kft.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 1. augusta 2022
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacfix + atraktívny provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy, práce:

- Návšteva obchodov danej oblasti podľa plánu návštev, koordinácia objednávok

- Zabezpečenie návrhu a zobrazenia príslušných cien regálov

- Zabezpečenie dokonalého prevedenia v predajni na dosiahnutie udržateľnej konkurenčnej výhody

- Vykonávanie administratívnych úloh súvisiacich s prácou

- Neustály kontakt s partnermi

- Príprava mesačných správ

- Flexibilné pracovné miesto

- Čaká vás mladý kolektív, dobrá nálada a kariérne príležitosti!

- Poskytujeme potrebné nástroje pre prácu! (telefón, tablet, auto)

- Konkurenčný balík benefitov (fixný plat, bonus)

- Plná náhrada výdavkov súvisiacich s motorovým vozidlom

- Zľavy a nákup produktov, ktoré predávame

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Dobré komunikačné schopnosti, ľahké nadviazanie komunikácie

- Odhodlaná, konzistentná a dynamická osobnosť

Naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom so svetelnou technikou, mobilnou energiou, hygienou a potravinami. Viac informácií: https://digitalnet.hu/
ID: 4355471  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac