Personálny Konzultant

Blu Global UK Limited

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Blu Global, jedinečná spoločnosť založená v roku 2011 operujúca v 16-tich krajinách Európy s recruitermi vo viac ako 150-tich veľkých mestách, prichádza s úplne unikátnou, jednoduchou a flexibilnou ponukou. Chceš sa stať členom nášho medzinárodného tímu? V súčasnosti hľadáme:

Skúsených Personálnych Konzultantov

Spravuj svoju vlastnú prácu cez časového stresu! Budeš spolupracovať s našim tímom v Anglicku, ktorý už úspešne umiestnil množstvo kandidátov z viacerých krajín Európskej Únie.

Zodpovednosti:

• Plánovanie stratégie náboru
• Vyhľadávanie kandidátov cez webové stránky, sociálne médiá, networking a marketingové databázy
• Uskutočňovanie pohovorov s kandidátmi
• Poskytovanie excelentného zákazníckeho servisu kandidátom
• Výber kandidátov na základe špecifikácií
• Koordinácia s naším anglickým tímom
• Udržiavanie vyrovnaného výkonu vrátane počtu hovorov

Ponúkame:

• Atraktívne platové podmienky s možnosťou neobmedzeného zárobku
• Bonusový systém závisiaci od výkonu
• Možnosť spravovať svoj vlastný čas

Ak máš záujem a chceš zažiť výraznú zmenu vo svojom profesionálnom živote, naše nadchádzajúce akcie nájdeš na https://bluglobalrecruiterpresentations.eventbrite.co.uk alebo na našej Facebookovej stránke. Objednať si svoj bezplatný lístok ešte dnes!

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontatkuj na [email protected] alebo zavolaj na +441902313726. Nepremeškaj náš podujatie!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Recruitment and selection for UK

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy

Počet rokov praxe

2

Požiadavky:

• Minimálne 2-ročná skúsenosť v oblasti predaja alebo zákazníckeho servisu
• Silné medziľudské zručnosti, vysoko súťaživá, na výsledky orientovaná osobnosť
• Záujem o budovanie vynikajúcej, vysoko odmeňujúcej profesionálnej kariéry
• Veľmi dobrá úroveň Anglického jazyka
• Dobré počítačové zručnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3176219  Dátum zverejnenia: 1.9.2017