Product manager (Exponea product)

Bloomreach SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bloomreach (predtým Exponea), je líder na trhu vo svete e-commerce a postupne transformuje customer digital experience.

Do nášho produktového teamu hľadáme Produkt manažéra, ktorý bude mať vplyv na spôsob ako spoločnosti používajúce náš produkt, komunikujú a personalisujú online experience miliónov ľudí.

Konkrétne pôjde o:

• Vedenie stratégie, road mapping a prioritizácia pre daný komponent
• Zodpovednosť a prehľad počas celého životného cyklu produktu - identifikácia príležitostí, špecifikácia a development až po adopciu
• Identifikovanie problémov a potrieb klientov, hodnotnie dopadu a hodnoty vyriešenia týchto problémov a nájdenie najlepšícj riešení
• Definovanie úspešnej stratégie a stanovenie merateľných cieľov
• Koordinácia, spolupráca a komunikácia s ostatnými tímami (inžinieri, dizajnéri, product marketing a výskum)

• Finančný príspevok na stravu vo výške 110€ mesačne
• 5 dní voľna navyše
• Finančný príspevok na podporu vzdelávania (účasť na konferenciách, kurzy a iné)
• Predplatné aplikácie to Calm

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• 2+ rokov skúseností s Product managementom v B2B, alebo na podobnej pozícii v e-commerce oblasti
• Záujem o e-commerce, chuť učiť sa, zlepšovať a forward thinking
• Výhodou je analytické myslenie
• Komunikačné zručnosti

Bloomreach is the world’s #1 Commerce Experience Cloud, empowering brands to deliver customer journeys so personalized, they feel like magic. It offers a suite of products that drive true personalization and digital commerce growth, including:

• Discovery, offering AI-driven search and merchandising
• Content, offering a headless CMS
• Engagement, offering a leading CDP and marketing automation solutions

Together, these solutions combine the power of unified customer and product data with the speed and scale of AI optimization, enabling revenue-driving digital commerce experiences that convert on any channel and every journey.

Bloomreach serves over 850 global brands including Albertsons, Bosch, Puma, FC Bayern München, and Marks & Spencer. Bloomreach recently raised $175 million in a Series F funding round, bringing its total valuation to $2.2 billion.

The investment was led by Goldman Sachs Asset Management with participation from Bain Capital Ventures and Sixth Street Growth. For more information, visit Bloomreach.com.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4247716  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac