Можливість для людей з України

Country Accountant

Bloomreach SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bloomreach (predtým Exponea), je líder na trhu vo svete e-commerce a postupne transformuje customer digital experience.

Do nášho finance tímu aktuálne hľadáme účtovníka, ktorého náplňou práce bude príprava a
zaznamenávanie účtovných zápisov do účtovného systému a úplnosť všetkých obchodných
transakcií. Môžete pracovať z domu (full remote) alebo z našej bratislavskej kancelárie.

Budete zodpovedný za:
1. Prípravu a nahrávanie položiek
2. Štandardizáciu účtovných procesov v európskych subjektoch v rámci skupiny

• Finančný príspevok na stravu vo výške 110€ mesačne
• Stock options
• 5 dní voľna navyše
• Finančný príspevok na podporu vzdelávania (účasť na konferenciách, kurzy a iné)
• Predplatné aplikácie to Calm

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Profesionálne skúsenosti — skúsenosť s účtovaním
Osobné znalosti — motivácia, nezávislosť a plynulá angličtina

Profesionálne skúsenosti:
• 3+ rokov skúseností s účtovníctvom a financiami. Predchádzajúce skúsenosti s účtovnícvtom
v shared service centrách a účtovníctvom vrámci krajiny sú výhodou.
• Veľmi dobrá znalosť Excelu a Google sheets a spracovanie dát

Osobnostné znalosti:
• Motivácia a zápal pre prácu
• Plynulá angličtina, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou
• Finančné zručnosti, aby ste mohli pracovať v rastúcom obchodnom modeli

Bloomreach is the world’s #1 Commerce Experience Cloud, empowering brands to deliver customer journeys so personalized, they feel like magic. It offers a suite of products that drive true personalization and digital commerce growth, including:

• Discovery, offering AI-driven search and merchandising
• Content, offering a headless CMS
• Engagement, offering a leading CDP and marketing automation solutions

Together, these solutions combine the power of unified customer and product data with the speed and scale of AI optimization, enabling revenue-driving digital commerce experiences that convert on any channel and every journey.

Bloomreach serves over 850 global brands including Albertsons, Bosch, Puma, FC Bayern München, and Marks & Spencer. Bloomreach recently raised $175 million in a Series F funding round, bringing its total valuation to $2.2 billion.

The investment was led by Goldman Sachs Asset Management with participation from Bain Capital Ventures and Sixth Street Growth. For more information, visit Bloomreach.com.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4237825  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac