Asistentka predaja v originálnej predajni - Concept Store

Bleble, s. r. o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za všetky aktivity na predajni a image značky
• Aktívny zákaznícky servis
• Vystavovanie a prezentácia tovaru – Visual Merchandising
• Obsluha pokladne, preberanie a oceňovanie tovaru, inventúry
• Podieľanie sa na marketingových aktivitách

Ponúkame Vám:
• Priateľskú pracovnú atmosféru
• Prácu, ktorá je hrou
• Priestor byť kreatívny
• Zľavu na tovar
• Príležitosť rozvíjať sa
• Plný pracovný úväzok
• Osobné ohodnotenie
• Práca formou krátky/dlhý týždeň

Svoje životopisy s fotkou môžete zasielať na [email protected]

Miesto práce: Bory Mall Bratislava, Lamač

Druh pracovného pomeru: plný úväzok formou krátky/dlhý týždeň

Termín nástupu: dohodou

Tešíme sa na Vás! :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme energického a nápaditého človeka do originálnej predajne s jedinečným tovarom.
Keďže nejde o bežnú predajňu, nehľadáme všednosť ale osobu, ktorá dokáže zaujať zákazníkov a prezentovať tovar i seba.
Ak Vám je spoločnosť ľudí blízka a hľadáte prácu kde môžete dať priechod svojej originalite a nápadom, tak hľadáme Vás!

Obsadzujeme dve pozície na dvoch odlišných predajniach a preto je možnosť vybrať tú, ktorá Vám bude bližšia.

• Záujem o sortiment
• Dobré komunikačné zručnosti
• Príjemné vystupovanie
• Schopnosť práce v tíme
• Kreativita a nápaditosť
• Základy anglického jazyka
• Znalosť práce s PC

Predajňa s originálnym detským tovarom - Concept store. V našej ponuke nájdete lokálne značky oblečenia, drevené hračky, prírodné a ekologické produkty.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3257556  Dátum zverejnenia: 29.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900