Можливість для людей з України
Logo BLCRS s.r.o.

Čašník

BLCRS s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 13, Bratislava
Termín nástupu
20.05.2024
1 176 EUR/mesiacPracovný čas: 12 hodín. Plat - 7 €/hod (netto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. podávanie nápojov a hotových jedál hosťom
  2. upratovanie špinavého riadu zo stolov
  3. udržiavanie čistoty v hale počas pracovného času
  4. kontrola materiálu na linke v oblasti jazyka

​Pracovný čas: krátke a dlhé zmeny.

zamestnávateľ poskytuje stravovanie na pracovisku​

Informácie o výberovom konaní

skúšobná doba - 3 mes. dovolenka, práceneschopnosť

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

  • komunikačné zručnosti
  • otvorenosť novým skúsenostiam a výzvam
  • skúsenosti v sektore služieb

Požiadavky na uchádzačov:

Čistota, dobrá hygiena, priateľskosť, pravdovravnosť, disciplína, žiadne zlozvyky.

Sieť pekární Lviv Croissants pôsobí na ukrajinskom trhu viac ako 8 rokov a v Poľsku dva roky a poskytuje stálu a spoľahlivú prácu pre viac ako 1200 zamestnancov. Práve teraz otvárame na Slovensku, v srdci Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4822848  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 176 EUR/mesiac