Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo BLCRS s.r.o.

Администротор ресторана

BLCRS s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Námestovo
Termín nástupu
10.04.2024
2 300 EUR/mesiacplatba 10 eur v čistom ročne za skúšobnú linku s bonusom na základe výsledkov predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sieť pekární Lviv Croissants pôsobí na ukrajinskom trhu už viac ako 8 rokov a v Poľsku dva roky a poskytuje stálu a spoľahlivú prácu pre viac ako 1200 zamestnancov. Práve otvárame na Slovensku, v samom srdci Bratislavy, a hľadáme manažéra pre našu pekáreň - profesionála v oblasti HoReCa.

Ak máte príslušné zručnosti, skúsenosti a hlavnú túžbu stať sa súčasťou nášho tímu, čakáme na váš životopis na email [email protected]

krátkodobá a dlhodobá práca, od 8. do 19.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Sieť pekární Lviv Croissants pôsobí na ukrajinskom trhu viac ako 8 rokov a v Poľsku dva roky a poskytuje stálu a spoľahlivú prácu pre viac ako 1200 zamestnancov. Práve teraz otvárame na Slovensku, v srdci Bratislavy, na Hvezdoslavovom námestí 13

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Yana LIschyk
Tel.: +421948080800
E-mail: poslať životopis
ID: 4795334  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac