Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo BLCRS s.r.o.

Pokladník-barman

BLCRS s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Námestovo
Termín nástupu
25.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 360 EUR/mesiacplatba 8 eur/hod v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sieť pekární Lviv Croissants pôsobí na ukrajinskom trhu už viac ako 8 rokov a v Poľsku dva roky a poskytuje stálu a spoľahlivú prácu pre viac ako 1200 zamestnancov. Práve otvárame na Slovensku, v samom srdci Bratislavy, a hľadáme pokladníka-barmana

pre našu pekáreň  - profesionála v oblasti HoReCa.

Zodpovednosti:

  • otváranie a zatváranie pokladničnej zmeny
  • dodržiavanie pokladničnej disciplíny
  • obsluha hostí pri pokladni
  • hotovostné a bezhotovostné platby
  • kontrola kvality hotových jedál
  • príprava nápojov
  • vydávanie objednávok
  • vedenie inventára

Požiadavky:
1) Kandidát s upraveným vzhľadom
2) pracovné skúsenosti v sektore služieb
3) Jasná dikcia
4) Pozitívny prístup
5) Ochota učiť sa

Ak máte príslušné zručnosti, skúsenosti a hlavnú túžbu stať sa súčasťou nášho tímu, čakáme na váš životopis na email

[email protected]

alebo Telegram tel. čislo: +421 905 269 654​

krátkodobá a dlhodobá práca, od 8. do 20 alebo od 11 do 22.

Informácie o výberovom konaní

pracovný pomer 25.05.2024 skúšobná doba - 3 mesiace

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Sieť pekární Lviv Croissants pôsobí na ukrajinskom trhu viac ako 8 rokov a v Poľsku dva roky a poskytuje stálu a spoľahlivú prácu pre viac ako 1200 zamestnancov. Práve teraz otvárame na Slovensku, v srdci Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4795334  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 360 EUR/mesiac