Krajčírka - asistentka predaja

Blažek Slovakia s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
850 - 1 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zvládate krajčírske úpravy? Zaujímate sa o módu, komunikujete rád/a s ľuďmi a bavilo by Vás pomôcť zákazníkovi s výberom perfektne padnúceho obleku alebo celého outfitu? Viete povýšiť bežný nákup na nezabudnuteľný zážitok, vďaka ktorému sa za Vami bude zákazník rád vracať? Potom hľadáme práve Vás!

Čo Vás čaká:

  • vyhotovenie krajčírskych úprav
  • komunikácia so zákazníkmi a predaj luxusnej pánskej módy
  • obsluha pokladničného systému a platobného terminálu
  • prezentácia tovaru styling figurín
  • administratívne práce na PC

Čo od Vás očakávame:

  • záujem o módu a módne trendy
  • výučný list v odbore krajčírka alebo SŠ odborné vzdelanie
  • základná znalosť práce na PC
  • príjemní vystupovanie a komunikatívnosť
  • spoľahlivosť a flexibilitu
  • prax je výhodou, ak nemáte skúsenosti, radi Vám s tým pomôžeme

Čo vám môžeme ponúknuť:

  • prácu v malom kolektíve a prostredí dizajnového obchodu
  • stanete sa odborníkom v odbore luxusnej pánskej módy
  • motivujúce mzdové ohodnotenie podľa individuálnych schopností
  • províziu z predaja predaného tovaru
  • príplatky za prácu cez sviatky a víkendy
  • firemné benefity

Módny dom BLAŽEK je spoľahlivý zamestnávateľ, ktorý ponúka stabilné zázemie a dlhodobú spoluprácu všetkým, ktorí sa chcú podieľať na budúcnosti značky.

Tešíme sa na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 4181649  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/měsíc