Sales & Support Representative

BlazeCut s.r.o.

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
01.10.2022
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacK základnej mzde prislúchajú atraktívne bonusy za výkony.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o menších a stredných (SME) zákazníkov v Európe
- budovanie a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov
- vypracovávanie cenových ponúk, spracovávanie objednávok, riešenie reklamácií
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- prezentácia spoločnosti a jej produktov
- technická podpora
- komunikácia so slovenskými a zahraničnými zákazníkmi emailom, telefonicky, e-meetingy a osobne
- poskytovanie poradenstva a podpory zákazníkom (customer support)
- monitoring trhu a konkurencie
- administratívna agenda
- zahraničné pracovné cesty, účasť na veľtrhoch podľa potreby

- jedinečná príležitosť pracovať v rastúcej slovenskej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou. U nás nájdete pracovné výzvy, prácu na jedinečných projektoch a neobmedzenú možnosť ďalšieho vzdelávanie a odborného rozvoja.
- príjemné pracovné prostredie, priateľský a ústretový kolektív
- odborné kurzy a školenia
- flexibilný pracovný čas
- zohľadňovanie efektivity práce zamestnanca a nadčasov
- pravidelné odmeňovanie (do výšky 13. platu a viac)
- služobný notebook a mobil

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Manažment, Ekononický smer, Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- preukázateľné skúsenosti v obchode a account managemente
- ovládanie anglického jazyka na pokročilej úrovni písmom aj slovom nutnosťou
- technické porozumenie
- konštruktívny a prozákaznícky prístup
- organizačné schopnosti
- spoľahlivosť, flexibilita, zmysel pre detail
- komunikatívna osobnosť s obchodnými a prezenčnými zručnosťami, príjemné vystupovanie
- schopnosť analyzovať požiadavky a potreby klienta
- ochota cestovať

BlazeCut s.r.o. je slovenská spoločnosť zameraná na výrobu a vývoj inovatívnych hasiacich systémov so širokým záberom využitia.
Naše produkty chránia pred požiarom serverovne, elektrické priestory, výrobné stroje, motorové priestory áut, autobusov, strojov, komerčné kuchyne a mnohé ďalšie. Prostredníctvom rastúcej obchodnej a distribučnej siete, dodávame naše produkty do všetkých kontinentov. Naši zákazníci sú napríklad v USA, Austrálii, Indii, Číne, Nemecku, Blízkom Východe, Škandinávii, Thajsku, Singapúre, Južnej Afrike, Kanade.
Cieľ firmy je byť lídrom v hasiacej technológii na Slovensku a v zahraničí a neustále zdokonalovať produkty a služby pre našich zákazníkov.
Hľadáme odborných a motivovaných ľudí do našej spoločnosti, ktorí chcú pomôcť rozvoju značky BlazeCut a napísať úspešný príbeh slovenskej spoločnosti vo svete.
Viac informácii o našej spoločnosti a produktoch nájdete na www.blazecut.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4406664  Dátum zverejnenia: 19.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac