Business Development Manager pre Európu

BlazeCut s.r.o.

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
01.09.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac13. plat, bonusy za dosiahnutie stanovených cieľov predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových obchodných príležitostí v oblasti hasiacich systémov
- plánovanie, realizácia a rozvoj obchodných príležitostí a cieľov
- vypracovanie a implementácia iniciatív na maximalizáciu predaja BlazeCut produktov v pridelených krajinách
- budovanie a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov
- budovanie distribútorskej siete a obchodných kontaktov
- starostlivosť o kľúčových zákazníkov
- prezentácia spoločnosti a jej produktov
- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi emailom, telefonicky, e-meetingy a osobne
- realizácia školení a poskytovanie technického poradenstva
- monitoring trhu a konkurencie
- plánovanie obchodných cieľov a zodpovednosť za ich dosahovanie
- analýza výsledkov práce, navrhovanie potrebných aktivít a opatrení pre zlepšenie
- vypracovávanie cenových ponúk, spracovávanie objednávok, riešenie reklamácií
- administratívna agenda
- zahraničné pracovné cesty, účasť na veľtrhoch
- iná práca na základe požiadavky nadriadeného súvisiaca s výkonom predmetnej pracovnej pozície

- jedinečná príležitosť pracovať v rastúcej slovenskej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou. U nás nájdete pracovné výzvy, prácu na jedinečných projektoch a neobmedzenú možnosť ďalšieho vzdelávanie a odborného rozvoja.
- príjemné pracovné prostredie, priateľský a ústretový kolektív
- odborné kurzy a školenia
- flexibilný pracovný čas
- motivačný systém odmeňovania (fixný plat + bonusy za dosiahnutie cieľov)
- a ďalšie.

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.8.2021 (ostáva ešte 101 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Manažment, Ekononický smer, Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5
5

- 5+ rokov skúsenosti v business development & management, account management
- 5+ rokov skúsenosti v budovaní obchodného zastúpenia a reprezentovania značky a produktov na zahraničných trhoch
- úroveň anglického jazyka na plynulej úrovni písmom aj slovom, ďalší jazyk výhodou
- skúsenosti v oblasti obchodu v požiarnej bezpečnosti a ochrany výhodou
- technické a analytické myslenie
- konštruktívny a prozákaznícky prístup
- vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť
- spoľahlivosť, flexibilita, zmysel pre detail
- komunikatívna osobnosť so silnými obchodnými a prezenčnými zručnosťami, príjemné vystupovanie
- schopnosť analyzovať požiadavky a potreby klienta
- schopnosť zvládať stres
- ochota cestovať

Slovenská spoločnosť zameraná na výrobu a vývoj inovatívnych hasiacich systémov so širokým záberom využitia. Naše produkty chránia pred požiarom serverovne, elektrické priestory, výrobné stroje, motorové priestory áut, autobusov, strojov, komerčné kuchyne a iné. Prostredníctvom rastúcej distribučnej siete v zahraničí poskytujeme naše produkty do celého sveta. Našim cieľom je byť lídrom v hasiacej technológii u nás aj v zahraničí a neustále zdokonalovať produkty a služby pre našich zákazníkov.
Viac informácii o našej spoločnosti a produktoch na www.blazecut.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Brusnicová 3299/7
90025 Chorvátsky Grob

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Roman Božek
E-mail: poslať životopis
ID: 4073328  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac