Dentálny hygienik/hygienička

Blaško s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacfixný plat + percentá z výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie náplne práce dentálnej hygieničky v plnom rozsahu. Vyšetrenie pacienta, inštruktáž a nácvik čistenia, vyhodnocovanie rtg snímok, odstraňovanie pigmentov, povlakov, zubného kameňa, pieskovanie, fluoridácia zubov.
Ošetrovanie ďasien a parodontálnych vačkov, kyretáž, návrh terapie a recall.

práca v príjemnom prostredí novozariadenej ambulancie
samostatná ambulancia
nadštandardné finančné ohodnotenie netto 1.500€ +
priateľský a nápomocný kolektív
podpora vzdelávania
ošetrenie rod.príslušníkov grátis

V prípade že spĺnate požiadavky na danú pozíciu prosím o zaslanie životopisu a motivačného listu na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dentálna hygiena

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, empatia, príjemné vystupovanie, samostatnosť, profesionalita, precíznosť.

Zabehnutá ambulancia v širšom centre Trnavy s výhľadom na park. Ponúkame komplexnú stomatologickú starostlivosť dospelým aj ďeťom v troch ambulanciách lekárov a dvoch ambulanciách dentálnej hygieny s recepciou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1661349  Dátum zverejnenia: 21.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac