Obchodný manažér

Blank Job, s.r.o.

Miesto práce
Horný Val 11/23, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiacvýška platu závisí od uznanej praxe, skladá sa z tarifného platu a osobného príplatku (podľa výsledkov) v súlade so Zákonom č.553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si rodený obchodník ? Tak hľadáme práve teba! Môžeš sa realizovať v našej spoločnosti ako obchodník a starať sa ako o nových tak i už našich dlhoročných obchodných partnerov na Slovensku a v Nemecku.

Čo od nášho nového kolegu očakávame?
 vyhľadávanie nových obchodných partnerov v Nemecku
 spracovanie cenových ponúk pre obchodných partnerov
 dohodnutie obchodu
 pravidelná starostlivosť o existujúcich partnerov
 vybavovanie obchodnej administratívy (emaily, objednávky, zmluvy, telefonická komunikácia, vyhľadávanie ubytovania)
 práca v teréne (možné pracovné cesty do Nemecka)
 aktívna spolupráca s kolegami a vedením spoločnosti
 spracovanie pravidelných správ nadriadenému
 žiadna rutinná práca, naučíš sa veľa nových vecí, dostaneš podporu kolegov i vedenia a od teba chceme len to, aby si si robil svoju prácu na 100%
 predchádzajúce obchodnícke skúsenosti, prax min. 2 roky

- finančné ohodnotenie podľa výsledkov
(fix + provízie)
- k dispozícií notebook, telefón (v prípade služobnej cesty aj auto)
- ďalšie zamestnanecké výhody, bonusy (samozrejmosťou je práca v mladom dynamickom a priateľskom kolektíve)
- pružná pracovná doba
- možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu (odmeny za zrealizované projekty)

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis".

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2020 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excell, atď - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výborné komunikačné schopnosti
Pracovitosť a zanietenosť
Analytické myslenie
Zameranie na výsledok

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma Blank Job, s.r.o. so sídlom v Žiline, ktorej strategickým cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v oblasti ľudských zdrojov.
Našou náplňou je sprostredkovanie práce do zahraničia v odbore elektrotechnika, vodoinštalácie a vzduchotechnika, s cieľovým zameraním na nemecký trh. Flexibilita, ústretovosť, profesionalita a korektnosť sú u nás samozrejmosťou. Bohaté skúsenosti nášho manažmentu umožňujú dosiahnuť obojstrannú spokojnosť našich klientov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Horný Val 11/23
010 01 Žilina
ID: 3968852  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac