Barmanka / Čašníčka ( dlhodobá brigáda pre študentky VŠ )

Blancor, s.r.o.

Miesto práce
Slovenské národné divadlo, Pribinova, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Február
6 EUR/hod.6,00 - 7,00 v čistom + tringelty ( upresnenie nižšie - v texte inzerátu )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca za predajným barom počas divadelných predstavení pre študentky denného štúdia VŠ ( obsluha zákazníkov, debaras, umývanie ).
Obvyklá pracovná doba cca od 17,00 do 22,00 hod. a občas aj doobeda, od utorka do nedele - podľa hracieho plánu snd.sk .
PODMIENKA je byť k dispozícií minimálne 3 krát do týždňa. ( DLHODOBÁ BRIGÁDA - PRAVIDELNÝ PRÍJEM ).
Rozpis pracovných dní sa robí vždy týždeň vopred s prihliadnutím na hrací plán a možnosti personálu.

MZDA 6,00 EUR / hod. ( min. 30 EUR za večer ) v čistom + tringelty pri uplatnení daňovej a odvodovej výnimky denného študenta VŠ *

MZDA 7,00 EUR / hod. ( min. 35 EUR za doobedie ) v čistom + tringelty počas doobedia pracovných dní a pri uplatnení daňovej a odvodovej výnimky denného študenta VŠ *

MZDA 4,50 EUR / hod. ( min. 22,50 EUR za večer ) v čistom + tringelty - LEN SKÚŠOBNÉ DNI - ak má záujemca uplatnenú daňovú a odvodovú výnimku ešte u predchádzajúceho zamestnávateľa.

MZDY s uplatnením daňovej a odvodovej výnimky študentov VŠ platia aj pre zárobky nad 200 EUR ( celé odvody aj daň z príjmu platí zamestnávateľ )

Hodinové mzdy sú vrátane príplatkov za víkend a platia pre všetky dni počas celého týždňa rovnako.

* Študentka denného štúdia VŠ do 26 rokov.

Práca v mladom kolektíve. Výplata každý deň po skončení.

V prípade záujmu zašlite krátky životopis so základnými údajmi vrátane vzdelania, praxe v obore a aktuálnej fotky na [email protected] . Spätne kontaktovaný budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v tomto inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vek min. 19 r. , milé a príjemné vystupovanie, PRAX v gastronómií aspoň formou brigád min. 3 mesiace a základy s dotykovou pokladňou podmienka !

Je potrebné mať elegantné čierne látkové nohavice , nie rifle ani rifľový strih a čierne baleríny bez extravagantných doplnkov. Košeľa ( XS - L ) a zástera firemná.

Spoločnosť pôsobí v gastronómií v oblasti barov, reštaurácií a cateringu.
ID: 3257690  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.