Barmanka / Čašníčka ( dlhodobá brigáda pre študentky )

Blancor, s.r.o.

Miesto práce
SND - nová budova, Pribinova 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto)
5,00 / hod. v čistom ( min. 25 EUR za večer )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca za predajným barom počas divadelných predstavení . ( obsluha zákazníkov, debaras, umývanie ). Obvyklá pracovná doba cca od 17,00 do 22,00 hod. a občas aj doobeda, od utorka do nedele - podľa dohody a hracieho plánu snd.sk . Podmienka je byť k dispozícií minimálne 3 krát do týždňa. ( DLHODOBÁ BRIGÁDA ). Rozpis pracovných dní sa robí vždy týždeň vopred s prihliadnutím na hrací plán.

MZDA 5,00 / hod. ( min. 25 EUR za večer) v čistom s uplatnením daňovej a odvodovej výnimky + tringelty .

Práca v mladom kolektíve. Výplata každý deň po skončení !

V prípade záujmu zašlite krátky životopis so základnými údajmi vrátane vzdelania, praxe v obore a aktuálnej fotky na baranek@blancor.sk . Spätne kontaktovaný budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky uvedené v tomto inzeráte.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Vek minimálne 19 r., príjemné vystupovanie, PRAX v gastronómií a základy s pokladňou podmienka !

Je potrebné mať elegantné čierne látkové nohavice , nie rifle ani rifľový strih a čierne baleríny bez extravagantných doplnkov. Košeľa ( XS - L ) a zástera firemná.

Spoločnosť pôsobí v gastronómií v oblasti barov, reštaurácií a cateringu.

Staré Grunty 3643/326A
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

ID: 3257690   Dátum zverejnenia: 1.12.2017