Logo Blaguss Slovakia s.r.o.

Office manager

Blaguss Slovakia s.r.o.

Pribylinská 10, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP resp. podľa dohody
1 600 EUR/mesiacmesačná mzda minimálne 1 600 EUR, zložená z fixnej a variabilnej časti, môže byť aj vyššia v závislosti od schopností a kvalifikácie uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie pokladne
  • evidencia došlej pošty
  • príprava podkladov pre fakturáciu resp. vystavovanie faktúr
  • podpora vedenia spoločnosti a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • zabezpečovanie objednávok (kancelárskych potrieb a pod.)
  • rôzne ďalšie úlohy súvisiace s chodom kancelárie

Miesto výkonu práce: Pribylinská ul. 10, Bratislava-Žabí majer (v dostupnosti MHD)

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou viac ako 90 rokov na trhu;
• zľavy na cestovanie v rámci celej Európy s autobusmi FLIXBUS a BLAGUSS;
• zabezpečený pitný režim/coffee time;
• plne hradený finančný príspevok 6,90 €/deň;
• flexibilná pracovná doba, home office podľa dohody;
• možnosť profesionálneho rastu;
• zabezpečenie vybraných školení a jazykových kurzov podľa dohody.

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov pozvaných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni výhodou
• samostatnosť, precíznosť a zodpovedný prístup k práci
• ochota učiť sa nové veci

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou.
Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Stasz
E-mail: poslať životopis
ID: 4795861  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac