Mechanik - Servis a Údržba vozového parku (Mercedes, Setra)

Blaguss Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská, Bratislava
Termín nástupu
asap
Od 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy je podmienená senioritou uchádzača/ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o vozový park (cca. 70 autobusov), ktorý pozostáva zo značiek Setra a Mercedes,
• Výmena a správa pneumatík,
• Vykonávanie drobných servisných mechanických opráv.

• Práca v medzinárodnej spoločnosti,
• flexibilná pracovná doba,
• mobilný telefón,
• bezplatné ubytovanie,
• kvalitný vozový park - Mercedes, Setra,
• cestovanie v rámci celej Európy našou flotilou FLIXBUS a BLAGUSS za zvýhodnené ceny,
• možnosť ďalšieho odborného rastu,
• komunikácia v nemeckom alebo anglickom jazyku,
• stravné nad rámec zákona plne hradené zamestnávateľom
a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ, preferované je elektrotechnické zameranie, dopravné, technické (automechanik).

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, D

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosť min. 1 rok v odbore. Požadujú sa praktické skúsenosti na podobnej pozícii.
• Ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnické.
• Platná odborná spôsobilosť práce v elektrotechnike §21 – samostatný elektrotechnik.
• Znalosť elektropneumatických a hydraulických systémov výhodou.
• Precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, dobré technické zručnosti.

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou.
Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4478799  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac