Vodič pravidelnej medzinárodnej autobusovej dopravy

Blaguss Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohoda
2 400 - 3 400 EUR/mesiacPriemerná mzda našich vodičov je v rozmedzí od 1 700€ do 2 400€ NETTO vrátane diét. Výška diét je 45€ /deň. ZÁKLADNÁ MZDA JE PO DOBU PRÁCE NA DANOM ÚZEMÍ VYPLÁCANÁ PODĽA PLATNEJ NEMECKEJ A FRANCÚZSKEJ LEGISLATÍVY. Zaujímavá rotácia napr. 4/4 alebo 6/6.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov autobusu v pravidelnej medzinárodnej doprave na linky v Západnej Európe:
• Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko ai.

so zodpovednosťou za:
• Poriadok a precíznosť v starostlivosti o pridelené vozidlo.
• Príjemné a nekonfliktné správanie/ vystupovanie voči cestujúcim.
• Profesionálny prístup a reprezentácia firmy.
• a iné.

• Práca v medzinárodnej spoločnosti,
• firemné oblečenie,
• služobný mobilný telefón,
• flexibilná pracovná doba,
• moderný vozový park - Mercedes, Setra,
• cestovanie v rámci celej Európy našou flotilou FLIXBUS a BLAGUSS za zvýhodnené ceny,
• možnosť ďalšieho odborného rastu,
• stravné nad rámec zákona
a iné.

V prípade že Vás naša ponúkaná pracovná pozícia zaujala, zašlite prosím svoju žiadosť spolu so stručným životopisom na našu emailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

Prax na pozícii/v oblasti

v medzinárodnej autobusovej doprave

Počet rokov praxe

2

• komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku,
• príjemné vystupovanie voči cestujúcim,
• profesionálny prístup k práci,
• občianska a dopravná bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov a evidenčnou kartou vodiča,
• odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť,
• zodpovednosť,
• spoľahlivosť.

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou.
Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4389976  Dátum zverejnenia: 28.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac