1 200 - 1 700 EUR

Vodič nepravidelnej dopravy

Blaguss Slovakia s.r.o.

Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava osôb v zájazdovej doprave pre zahraničnú klientelu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

522 + výkonnostná zložka alebo nemecké, rakúske a francúzske hodiny + diéty

starostlivosť, poriadok a precíznosť k pridelenému vozidlu, reprezentácia firmy
príjemné a nekonfliktné správanie/ vystupovanie voči klientom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

Skupina Blaguss poskytuje služby pravidelnej a nepravidelnej autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s dlhoročnou tradíciou. S priemerným vekom vozového parku 3 roky sa radíme medzi najmodernejšie autobusové spoločnosti v Európe. Spoločnosť Blaguss Slovakia s.r.o., ako dcérska spoločnosť rakúskej firmy Blaguss Reisen, vznikla v roku 2000 so sídlom v Bratislave a ihneď sa zaradila medzi dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti v autobusovej doprave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava
ID: 3692661   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   522 + výkonnostná zložka alebo nemecké, rakúske a francúzske hodiny + diéty