Vodič autobusu z Bratislavy a jej okolia

Blaguss Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
BRUTTO mzda na TPP sa pohybuje v rozmedzí 728 EUR (čo je minimálna mzda BRUTTO) až 1800 EUR v závislosti od linky, počtu odpracovaných dní a pracovného úväzku, diéty podľa zákona, rakúska minimálna mzda=14,27 EUR/hod, nemecká minimálna mzda=9,19 EUR/hod, francúzska minimálna mzda=10,03 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- autobusová preprava prevažne po Bratislave a okolí
- vnútroštátne transfery

- oblečenie: firemná kravata a košeľa
-služobný mobilný telefón (neplatí pre vodičov na dohodu)

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu prosím zašlite žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so stručným životopisom na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

D

Hľadáme vodičov prevažne na autobusovú prepravu po Bratislave a jej okolí. Preto uprednostníme kandidátov žijúcich v Bratislave alebo v jej okolí.
Cudzí jazyk výhodou.

Pravidelná a nepravidelná autobusová doprava s dlhoročnou tradíciou, s priemerným vekom vozového parku 3 roky sa radíme medzi najmodernejšie spoločnosti v Európe. Spoločnosť Blaguss Slovakia s.r.o., ako dcérska spoločnosť Blaguss Reisen, vznikla v roku 2000 so sídlom v Bratislave a ihneď sa zaradila medzi dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti v autobusovej doprave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava
ID: 3321792   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   BRUTTO mzda na TPP sa pohybuje v rozmedzí 728 EUR (čo je minimálna mzda BRUTTO) až 1800 EUR v závislosti od linky, počtu odpracovaných dní a pracovného úväzku, diéty podľa zákona, rakúska minimálna mzda=14,27 EUR/hod, nemecká minimálna mzda=9,19 EUR/hod, francúzska minimálna mzda=10,03 EUR/hod