Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič VZV - práca na 1 zmenu s ubytovaním alebo dopravou zdarma

blaga.sk s. r. o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 070 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda: 780 Eur dochádzkový bonus: 60 Eur výkonnostný bonus: 60 Eur pozičný príplatok: 170 Eur 13 a 14 plat všetky ostatné zákonné príplatky (nadčasy, prípadne víkendy a podobne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- práca na 8hod. pracovné smeny - pondelok až piatok, pracuje sa iba ranná smena
​- nakladanie hotových výrobkov (TV)
​- práca sa vykonáva na elektrických vozíkoch, alebo vozíkoch so spaľovacím motorom
​- nutný platný preukaz na VZV​

​- zabezpečenie UBYTOVANIA ZADARMO
- zabezpečenie DOPRAVY ZADARMO zo smeru : Nové Zámky, Hlohovec, Trnava, Nitra, Palárikovo, Veľký Meder, Sereď, Trstice, Dunajská Streda, Komárno

​​- dochádzkový bonus 60€/mesiac (podľa dochádzky)
​- výkonnostný bonus 60€/mesiac (podľa hodnotenia zamestnávateľa)
​- pozičný bonus 170€/mesiac
​- 13. a 14. plat
​- možnosť poberania záloh na týždennej báze do výšky 80€
​- príspevok na stravné až 5,76 € vyplácaný na týždennej báze​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu SMART, UHD a LED televízorov, LFD monitorov.
SAMSUNG v Galante sa výškou svojich tržieb radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako šesťdesiat miliónov výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- preukaz VZV min. W1
- dobrý zrak
- pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo UPS/US1/SSZOSK/ZAM/2022/1982.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Puskásová
Tel.: +421908720729
E-mail: poslať životopis
ID: 4812139  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac