Skladový pracovník-retrakár Senec (aj s ubytovaním)

BLADE P.S.,s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy 480€ brutto+ variabilná zložka 350€ brutto , dochádzkový bonus 50€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca vhodná pre mužov
- VZV preukaz Tr.:I, Druh: W1, W2 (pri pozícii retrakár)
- manipulácia s dielmi
- pickovanie (vychystávanie objednávok), balenie a expedícia tovaru
- práca so skenerom
- Výdaj a kontrola tovaru zo skladu pomocou ručného skenera
- Vykladanie a nakladanie tovaru do vozíka, manipulácia s tovarom, práca v sklade,
- úlohy podľa pokynov zodpovednej osoby na prevádzke
- práca na 3 zmeny
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti

príplatky za nočné smeny
Spolu môžete zarobiť od 1200€ brutto

Gastro-lístky v hodnote - 3,60
týždenné zálohy - 40€
BONUS za odporučenie známeho
UBYTOVANIE v prípade potreby.

Doprava do zamestnania zabezpečená z okolia:
Jahodná, Tomášikovo, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo, Mostová, Čierny Brod, Košúty, Sládkovičovo,Veľké Úľany, Jelka, Pavlice, Voderady, Slovenská nová Ves,
Šaľa, Šaľa - Veča, Močenok, Horná Kráľová, Hájske,
Galanta, Dolná Streda, Sereď, Šoporňa, Šintava,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, samostatnosť
- zodpovednosť
-oprávnenie na vedenie VZV -výhodou
V prípade neplatného VZV preukazu vieme OBNOVIŤ

Balenie, manipulácia, triedenie, evidencia, paletovanie zásielok, etiketovanie, fóliovanie a export tovaru k zákazníkovi.

Baliace služby tvoria primárnu časť nášho portólia služieb. Zabezpečujeme baliacu kapacitu podľa požiadaviek klienta a s tým spojené ostatné činnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BLADE P.S., s.r.o
Čučmianska
04801 Rožňava
ID: 3414005   Dátum zverejnenia: 26.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 480€ brutto+ variabilná zložka 350€ brutto , dochádzkový bonus 50€ netto