Reagujte bez životopisu

Android Developer

Blackbox Development Studio Ltd.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacpodľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš s nami pracovať na appkách pre úspešne UK startupy? Ak máš za sebou skúsenosti s vývojom Android appiek a voľnosť je u teba na prvom mieste, napíš.

Hľadáme samostatného človeka, ktorý bude pracovať full-time na dlhodobom projekte pre zahraničný trh. Nezaujíma nás kedy a kde budeš pracovať, pokiaľ budeš stíhať deadliny a odovzdávať kvalitnú prácu. Ak nemáš kde sedieť - máme miesto v kancelárii v Detve, srdci Podpoľania s nádhernou okolitou prírodou, čerstvým vzduchom a dokonca aj diaľnicou.

Spolupracovať budeme formou IČO, faktúry platíme na čas a neparazitujeme na štátnych zákazkách.

Tešíme sa na spoluprácu!

- flexibilný pracovný čas
- práca z kancelárie (Detva) alebo home office, neobmedzene
- priateľský a neformálny tím
- káva, xbox, pingpong atď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Android programovanie - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Adobe XD - Základy
Kotlin - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- samostatnosť
- cit pre detail

We are a rogue band of award-winning software engineers that love to create mobile applications. Give us an idea and we’ll deliver you a silky smooth iPhone or Android app. We can work with you throughout the entire product development process, from initial concept to design, Android, iOS, backend, and analytics - we’ll even help you get your first 10,000 downloads if you want - one of our apps was featured on Apple App Store 6 times!
ID: 3929746  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac