Logo Black Taxi s. r. o.

Hľadáme vodičov/vodičky do našej taxi flotily

Black Taxi s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 500 EUR/mesiac+ tringelty, bonusy, súťaže a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodičov do našej flotily pre BOLT a UBER !!!

Hľadáme skúsených vodičov s preukazom taxislužby, ale aj bez preukazu. Postaráme sa o všetky potrebné dokumenty za vás. Ak nemáte preukaz naša flotila vám pomôže s jeho vybavením, rýchlo, zdarma a navyše aj s preplatením všetkých nákladov až do 100€ !!!

​Za prechod pod našu flotilu z inej flotily Vám ponúkame po odjazdení jedného mesiaca BONUS 100€ !!!

Ako vodič BOLTU alebo UBERU si viete mesačne zarobiť až 3500€.

Ponúkame aj súkromné jazdy (transfery), pri ktorých si viete zarobiť extra peniaze.

Flexibilný pracovný čas Vám umožní robiť kedy a ako dlho len chcete.

Naučíme vás všetko od A do Z. Celé naše dlhoročné know-how.

Výplata každý týždeň.

  • Preplatíme Vám všetky náklady spojené s vybavovaním preukazu bez viazanosti (až do výšky 100€)
  • Pomôžeme Vám s dokumentami potrebnými k práci v taxislužbe
  • Flexibilný pracovný čas
  • Non-Stop podpora zo strany flotily
  • Zrýchlene vybavenie dokladov
  • Zľava na PHM
  • Zľava na paušál
  • Zľava na servis vozidla
  • Bonus za prechod z inej flotily
  • Interné flotilové súťaže
  • Naučíme vás know-how
  • Možnosť interné zvýšiť mesačný zárobok
  • Možnosť súkromných jázd so zvýšením zárobkom
  • Týždenné výplaty
  • Poskytnutie účtovnej pomoci (napr. pre živnostníkov)
  • Pláca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Bezúhonnosť
  • Zodpovednosť
  • ​Slušnosť
  • Čisté vozidlo

Sme mladá ale skúsené flotila v obore taxi služieb. Naši vodiči majú dlho ročnú prax.

Spoločne prekročíme hranice rýchlosti a komfortu. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou !!!

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin
Tel.: +421905897424
E-mail: poslať životopis
ID: 4818959  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac