Pracovník recepcie Galanta

Black Swan Investment Fund 1, s. r. o.

Miesto práce
Drevená 888, Galanta, okres Galanta
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✓ evidencia ubytovania a odubytovania hostí za daný deň, zaznamenávanie zmien do rezervačného systému;
✓ kontrola vstupu jednotlivých osôb do objektu;
✓ vybavovanie telefonických objednávok ubytovania;
✓ obsluha elektronickej registračnej pokladne, príjem a výdaj hotovosti;
✓ kontrola dodržiavania ubytovacieho poriadku;
✓ monitorovanie objektu a jeho vnútorných priestorov prostredníctvom monitoru napojeného na kamerový systém;
✓ iné obslužné a pomocné činnosti spojené s chodom a prevádzkou ubytovne (obsluha skladu, práčovne a pod.);
✓ v nočných zmenách pravidelné obchôdzky objektu ubytovne.

✓ pohodová atmosféra na pracovisku s dobrým kolektívom a nadriadeným;
✓ práca v centre mesta, s dobrou dostupnosťou;
✓ všetky legislatívne benefity - stravné lístky v hodnote 4€;
✓ zázemie v zabehnutej spoločnosti;
✓ fixná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy podľa plnenia kritérií / podľa kvality vykonanej práce, prístupu k úlohám, komunikácii a pod.

✓ žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte na [email protected]

✓ kontaktovaní budú len vybraní uchádzači

✓ pozícia je aktuálna po celý čas jej zverejnenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

✓ bezúhonnosť a spoľahlivosť
✓ ovládanie práce s počítačom (Microsoft Word, Microsoft Excel – základy)
✓ slušné a profesionálne vystupovanie

WORK & HOME

Pod hlavičkou WORK & HOME prevádzkujeme na západnom Slovensku niekoľko ubytovní a usilujeme sa byť prvou voľbou pre veľké medzinárodné spoločnosti. Ponúkame cenovo výhodné a pohodlné ubytovanie s rýchlou dostupnosťou do priemyselných parkov a závodov v lokalitách s dobrou občianskou vybavenosťou.

Vo WORK & HOME dbáme na individuálny prístup a vysoký štandard kvality v kategórii zamestnaneckého ubytovania. Naše ubytovne prešli rekonštrukciou a izby poskytujú naozaj kvalitné zázemie pre jednotlivcov, ako aj skupiny.

Viac o nás na www.workhome.sk
ID: 3990810  Dátum zverejnenia: 14.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac