Údržbár

Black Swan Investment Fund 1, s. r. o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacPo ukončení skúšobnej doby zvýšenie fixnej zložky. + Variabilná zložka mzdy podľa plnenia kritérií / podľa kvality vykonanej práce, prístupu k úlohám, komunikácií a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pokojného a rozvážneho kolegu so zmyslom pre detail. Naša spoločnosť prevádzkuje sieť ubytovacích zariadení a hľadáme kolegu na pozíciu údržbára v ubytovni v Galante.
Od Vás budeme chcieť:
• Zabezpečiť chod budovy po technickej stránke
• Obsluhu automatizovaných kotolní a preventívne kontroly kotolne
• Vykonávanie záznamov do prevádzkových denníkov
• Sledovanie termínov revízií
• Údržbárske práce v rámci správy budovy

• Pohodová atmosféra na pracovisku s dobrým kolektívom a nadriadeným
• Práca v centre mesta, s dobrou dostupnosťou
• Zabehnutá budova bez závažných nedostatkov a s fungujúcou prevádzkou
• Preplácanie školení
• Služobné vozidlo
• Všetky legislatívne benefity - stravné lístky v hodnote 4€
• Zázemie v zabehnutej spoločnosti

Vašu žiadosť spolu so životopisom prosíme zaslať na adresu [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické Odborná spôsobilosť podľa 508/2009 - §22 je podmienkou Odborná spôsobilosť podľa 508/2009 - §23 je výhodou, nie nutnosťou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Od zamestnanca požadujeme:
• Samostatnosť
• Precíznosť
• Manuálnu zručnosť
• Proaktívny prístup

Ponúkame dlhodobú pozíciu s možnosť platového rastu, vianočné príspevky, vlastnú kanceláriu, dôveru a pomocnú silu na ťažšie práce.

WORK & HOME

Pod hlavičkou WORK & HOME prevádzkujeme na západnom Slovensku niekoľko ubytovní a usilujeme sa byť prvou voľbou pre veľké medzinárodné spoločnosti. Ponúkame cenovo výhodné a pohodlné ubytovanie s rýchlou dostupnosťou do priemyselných parkov a závodov v lokalitách s dobrou občianskou vybavenosťou.

Vo WORK & HOME dbáme na individuálny prístup a vysoký štandard kvality v kategórii zamestnaneckého ubytovania. Naše ubytovne prešli rekonštrukciou a izby poskytujú naozaj kvalitné zázemie pre jednotlivcov, ako aj skupiny.

Viac o nás na www.workhome.sk
ID: 3889216  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac