Módny poradca - asistent predaja pre monobrandový butik LIU •JO, Central

BLACK-C, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda v závislosti od skúseností kandidáta od 1 050 -1 150€ vrátane príplatkov za víkendy. Bonusy za predaj pri plnení cieľov v závislosti od výkonu (cca. od 100€ netto, dosiahnuteľné aj bonusy vo výške 250€ netto a viac). Viac informácií o mzde a benefitoch poskytneme na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu v predajni s výnimočnou talianskou módnou značkou LIU•JO.
Hľadáme kolegyňu či kolegu, ktorý svojim pozitívnym prístupom a odhodlaním bude prinášať radosť a zážitok z predaja našim zákazníkom, ako aj celému tímu.
Radi oceníme ochotu pracovať a rozmýšľať kreatívnym spôsobom. Privítame ľudí, ktorí majú chuť neustále sa učiť, rozvíjať a zdieľať úspech s celým tímom. Neutíchajúca snaha o dosahovanie spokojnosti našich zákazníkov a poskytovanie vysokého štandardu komunikácie je pre nás prioritou. Pridajte sa k nášmu tímu a pomôžte rozvíjať a viesť obchod srdcom.

Vašou zodpovednosťou bude:

• osobný styling, odborné poradenstvo a prezentácia vybraného tovaru - v kamennej predajni aj na sociálnych sieťach
• práca v tíme pri aktívnom predaji, dosahovanie stanovených cieľov predaja
• budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• visual merchandising
• práca so sociálnymi sieťami, komunikácia so zákazníkmi, fotenie tovaru
• aktívna komunikácia a spolupráca s externým špecialistom na sociálne siete
• práca s pokladňou
• vybavovanie reklamácií
• príjem, kontrola, príprava tovaru na predaj
• vykonávanie inventúr
• starostlivosť o prevádzku (udržiavanie čistoty a poriadku)

• motivujúci odmeňovací systém
• možnosť dohodnúť si flexibilnú pracovnú dobu
• 50% zamestnanecké zľavy na celý sortiment ponúkaný v našich predajniach
• hodnotné darčeky k sviatkom (napr. poukážky na nákup kozmetiky), na Vianoce
• módne pracovné oblečenie značky LIU•JO, príspevok na pracovnú obuv
• možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
• bezplatné vzdelávanie v oblasti trendov, predajných techník, odevných technológií
• možnosť cestovania do showroomu do Talianska a výberu kolekcií na ďalšie sezóny
• aktívna účasť na výbere sortimentu, prezentácie tovaru v
predajni, tvorbe celkového imidžu predajne
• zázemie stabilnej a spoľahlivej spoločnosti
• práca v príjemnom tíme
• práca s mladou a dynamickou módou
• štýlové pracovné prostredie

Prosíme o zasielanie životopisov spolu s fotografiou. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady na danú pozíciu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• móda je niečo, čo vás baví a čomu sa venujete aj ako svojmu hobby
• príjemné vystupovanie, radosť z komunikácie s ľuďmi
• zvedavosť a túžba objavovať a učiť sa
• zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
• všetko ostatné máte možnosť sa u nás naučiť:o)

Sme rodinná spoločnosť so stabilným zázemím, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2002. Pôsobíme v Košiciach a v Bratislave. Zaoberáme sa predajom prémiových módnych značiek. Sústreďujeme sa na módu zo segmentu od Premium po Affordable luxury - LIU JO, Twinset Milano, Marella, Marc O´Polo, Scotch&Soda a mnohé ďalšie.
Sme tvorcami módneho konceptu black cube, ktorého súčasťou sú oficiálne cornery značiek LIU JO, Twinset Milano a Marella a majiteľmi prvej a najväčšej monobrand predajne LIU JO na Slovensku. Všetky kolekcie vyberáme osobne v spolupráci s našim tímom. Vždy veľmi starostlivo vyberáme značky, s ktorými spolupracujeme. Tie musia spĺňať nielen naše predstavy o dizajne, trendoch a napredovaní, ale berieme do úvahy aj ich aktivity v oblasti ekológie a udržateľnosti. Samozrejme, pravidelne si vyhodnocujeme pomer kvalita, dizajn - cena. Toto pravidlo sa zaväzujeme pre našich klientov a klientky vždy ustrážiť, práve pre to sa môžu na nás s dôverou vždy obrátiť. Okrem samotnej módy je pre nás odjakživa cťou vytvárať pre nich z nákupu zážitok. V BLACK CUBE nájdu miesto, kde si môžu nielen zmeniť, doplniť a osviežiť šatník, ale u nás to môžu zažiť s radosťou a relaxom pri šálke kávy či poháriku prosecca. Zároveň pravidelne prinášame našim klientom zážitky aj cez rôzne eventy, predstavenia kolekcií a prezentácií. Kladieme veľký dôraz na komunikáciu cez sociálne médiá, klienti a klientky si u nás môžu nepretržite vychutnať nákupy cez social shopping a home shopping.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4513940  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac