Asistent/ka predaja v LIU JO CENTRAL - brigáda alebo skrátený úväzok

BLACK-C, s. r. o.

Miesto práce
CENTRAL, Metodova, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
998 - 1 100 EUR/mesiac900€ brutto nástupná mzda pri plnom úväzku, 98€ odmeny za dva odpracované víkendy + motivačné odmeny pri dlhodobej spokojnosti. Táto mzda sa upraví alikvotne podľa výšku úväzku/počtu odpracovaných hodín pri brigáde.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás baví móda, chceli by ste pracovať v krásnom prostredí luxusného butiku a v pohodovom kolektíve, naučiť sa niečo o fungovaní značkovej franchisingovej predajne a slušne si privyrobiť napríklad aj popri VŠ štúdiu, určite sa nám ozvite. Radi sa s Vami stretneme na osobnom pohovore a odpovieme na všetky otázky:o). Pri brigáde je počet odpracovaných hodín a pri čiastočnom úväzku výška úväzku na vzájomnej dohode - od tohto sa odvíja aj výška mzdy. Radi v našom tíme privítame aj absolventov - prax v obchode je veľmi vítaná, ale u nás majú šancu aj uchádzači bez skúseností v obore. Dôležitá je chuť učiť sa:o).
Náplň práce:
• aktívny predaj - poradenstvo a obsluha zákazníkov
• budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• spoluzodpovednosť za chod predajne a za jej výsledky
• starostlivosť o prevádzku (udržiavanie čistoty a poriadku)
• aktívna spoluúčasť na tvorbe visual merchandising-u
• príjem, kontrola, príprava tovaru na predaj
• vykonávanie inventúry
• práca s pokladňou

• zázemie stabilnej a spoľahlivej spoločnosti
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• štýlové a pohodové pracovné prostredie
• atraktívne zamestnanecké zľavy
• módne pracovné oblečenie, príspevok na pracovnú obuv
• v prípade dlhodobej spolupráce a spokojnosti motivačné príplatky

Poprosíme životopisy s fotkou zasielať emailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zmysel pre módu
• upravený, pestovaný vzhľad
• orientácia na dosahovanie výsledkov
• príjemné vystupovanie
• ústretový prístup k zákazníkovi
• výborné komunikačné schopnosti
• ochota učiť sa nové veci a pracovať na sebe
• vysoký stupeň flexibility
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• nadšenie pre prácu v obchode s prémiovou módnou značkou
• komunikačná znalosť anglického alebo talianskeho jazyka vítaná

Sme rodinná spoločnosť so stabilným zázemím, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2002. Pôsobíme v Košiciach a v Bratislave. Zaoberáme sa predajom prémiových módnych značiek. Sústreďujeme sa na módu zo segmentu od Premium po Affordable luxury - LIU JO, Twinset Milano, Marella, Marc O´Polo, Scotch&Soda a mnohé ďalšie.
Sme tvorcami módneho konceptu black cube, ktorého súčasťou sú oficiálne cornery značiek LIU JO, Twinset Milano a Marella a majiteľmi prvej a najväčšej monobrand predajne LIU JO na Slovensku. Všetky kolekcie vyberáme osobne v spolupráci s našim tímom. Vždy veľmi starostlivo vyberáme značky, s ktorými spolupracujeme. Tie musia spĺňať nielen naše predstavy o dizajne, trendoch a napredovaní, ale berieme do úvahy aj ich aktivity v oblasti ekológie a udržateľnosti. Samozrejme, pravidelne si vyhodnocujeme pomer kvalita, dizajn - cena. Toto pravidlo sa zaväzujeme pre našich klientov a klientky vždy ustrážiť, práve pre to sa môžu na nás s dôverou vždy obrátiť. Okrem samotnej módy je pre nás odjakživa cťou vytvárať pre nich z nákupu zážitok. V BLACK CUBE nájdu miesto, kde si môžu nielen zmeniť, doplniť a osviežiť šatník, ale u nás to môžu zažiť s radosťou a relaxom pri šálke kávy či poháriku prosecca. Zároveň pravidelne prinášame našim klientom zážitky aj cez rôzne eventy, predstavenia kolekcií a prezentácií. Kladieme veľký dôraz na komunikáciu cez sociálne médiá, klienti a klientky si u nás môžu nepretržite vychutnať nákupy cez social shopping a home shopping.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3654473  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 998 - 1 100 EUR/mesiac900€ brutto nástupná mzda pri plnom úväzku, 98€ odmeny za dva odpracované víkendy + motivačné odmeny pri dlhodobej spokojnosti. Táto mzda sa upraví alikvotne podľa výšku úväzku/počtu odpracovaných hodín pri brigáde.