998 - 1 100 EUR

Asistent/ka predaja v LIU JO CENTRAL - brigáda alebo skrátený úväzok

BLACK-C, s. r. o.

Miesto práce
CENTRAL, Metodova, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás baví móda, chceli by ste pracovať v krásnom prostredí luxusného butiku a v pohodovom kolektíve, naučiť sa niečo o fungovaní značkovej franchisingovej predajne a slušne si privyrobiť napríklad aj popri VŠ štúdiu, určite sa nám ozvite. Radi sa s Vami stretneme na osobnom pohovore a odpovieme na všetky otázky:o). Pri brigáde je počet odpracovaných hodín a pri čiastočnom úväzku výška úväzku na vzájomnej dohode - od tohto sa odvíja aj výška mzdy. Radi v našom tíme privítame aj absolventov - prax v obchode je veľmi vítaná, ale u nás majú šancu aj uchádzači bez skúseností v obore. Dôležitá je chuť učiť sa:o).
Náplň práce:
• aktívny predaj - poradenstvo a obsluha zákazníkov
• budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• spoluzodpovednosť za chod predajne a za jej výsledky
• starostlivosť o prevádzku (udržiavanie čistoty a poriadku)
• aktívna spoluúčasť na tvorbe visual merchandising-u
• príjem, kontrola, príprava tovaru na predaj
• vykonávanie inventúry
• práca s pokladňou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900€ brutto nástupná mzda pri plnom úväzku, 98€ odmeny za dva odpracované víkendy + motivačné odmeny pri dlhodobej spokojnosti. Táto mzda sa upraví alikvotne podľa výšku úväzku/počtu odpracovaných hodín pri brigáde.

• zázemie stabilnej a spoľahlivej spoločnosti
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• štýlové a pohodové pracovné prostredie
• atraktívne zamestnanecké zľavy
• módne pracovné oblečenie, príspevok na pracovnú obuv
• v prípade dlhodobej spolupráce a spokojnosti motivačné príplatky

Poprosíme životopisy s fotkou zasielať emailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zmysel pre módu
• upravený, pestovaný vzhľad
• orientácia na dosahovanie výsledkov
• príjemné vystupovanie
• ústretový prístup k zákazníkovi
• výborné komunikačné schopnosti
• ochota učiť sa nové veci a pracovať na sebe
• vysoký stupeň flexibility
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• nadšenie pre prácu v obchode s prémiovou módnou značkou
• komunikačná znalosť anglického alebo talianskeho jazyka vítaná

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so stabilným zázemím, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2002. Zaoberáme sa predajom prémiových módnych značiek a hľadáme motivovaných, pozitívne naladených ľudí, ktorí majú chuť pracovať a prispieť svojimi kvalitami k rozvoju spoločnosti a v nemalej miere aj k zachovaniu pozitívnych vzťahov k našim zákazníkom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Moldavská cesta 32
04011 Košice
www.black-cube.sk

Kontakt

ID: 3654473   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900€ brutto nástupná mzda pri plnom úväzku, 98€ odmeny za dva odpracované víkendy + motivačné odmeny pri dlhodobej spokojnosti. Táto mzda sa upraví alikvotne podľa výšku úväzku/počtu odpracovaných hodín pri brigáde.