PR manažér

Black Apple s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacbrutto mzda + paušálne náhrady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava propagačných textov, tlačových správ, redakčných článkov
- príprava podkladov pre komunikáciu na sociálnych sieťach a v online prostredí (napr. písanie blogov, príprava statusov, príprava textov na webstránku)
- vyhľadávanie komunikačných príležitostí a navrhovanie tém na komunikáciu
- media relations
- príprava komunikačných stratégií, prípadne návrh mediaplánu
- schopnosť kreovať témy a dostať ich prirodzenou cestou do médií
- návrh a kreatíva konceptu, samotná produkcia eventov
- príprava cenových kalkulácií
- monitoring výstupov, ich spracovanie a vyhodnocovanie

Prax v obore PR a médiá nutná.

Príjemný kolektív, kancelária v centre mesta, tímbildingy a školenia

Uchádzačov, ktorí prejdú prvým kolom výberu na základe požadovaných kritérií, budeme kontaktovať. Požadovaná prax v danej oblasti vítaná. Od uchádzača požadujeme aj aktívne využívanie vodičského preukazu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PR, marketing, masmediálna komunikácia, žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

médiá a PR

Počet rokov praxe

3

spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreatívne myslenie, flexibilita, schopnosť rýchleho vyhľadávania informácií a rešeršovania, rýchle zorientovanie sa v problematike

Sme PR agentúra, ktorá pôsobí v Bratislave a v Banskej Bystrici od roku 2012. Máme za sebou niekoľko úspešných projektov, za ktoré sme získali ocenenie PROKOP. Sme členom Asociácie public relations SR. Každý klient je pre nás novou motiváciou a výzvou. Poskytujeme služby v oblasti PR komunikácie, media relations, krízovej komunikácie a public affairs.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3918323  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac