Smenový kuchár

Black a White, a. s.

Miesto práce
kastiel 5 Bernolakovo, Kaštieľ, Bernolákovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2020 (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si presvedčený, že gastronómiu treba robiť srdcom? Do nášho tímu Theresia Chateau hľadáme nového kolegu, ktorý má vo svojej DNA vášeň pre jedlo, vysoký štandard kvality a potrebu dopriať luxus každému jednému hosťovi. V kuchyni Theresia Chateau sa budeš starať o dokonalý zážitok z jedál pre našich hostí (samostatná príprava jedál Á la Carte, catering menu), budeš dbať na ich vysokú kvalitu, budeš lojálny a spoľahlivý, no a v neposlednom rade sledovať trendy a obohacovať tak nie len seba, ale aj nás. Možný kariérny postup.
Jedna smena v nízkoobrátkovej reštaurácii pozostáva zo smenového kuchára, pomocníka a čašníka. Počas zimnej prevádzky (do 1.4.) je smena ako denný kuchár od 9:00 do 17:30 (pon.-piatok). V reštaurácii sa štandartne nevaria "menu", ale jedno jedlo sa podáva v čase od 12:00 do 13:00. (cca 50 porcií) pre súkromnú školu v objekte kaštieľa.
V sezóne od 1.4. do 30.11 sa robí systémom krátky - dlhý týždeň.
Zásobovanie tovarom zabezpečuje prevádzkar.

- stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť práce v atraktívnej prevádzke kaštieľa v Bernolákove
- iné benefity našej spoločnosti (golfová škola, členstvo v hodnote 1.200,-€)

Ak sa stotožňuješ s tým, čo sme uviedli, pošli nám svoj životopis na [email protected] a radi ťa pozveme na osobný pohovor. Dovoľujeme si uplatniť právo ozvať sa iba vybratým uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.3.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ako zistíš, že si Theresia Chateau pozitív človek s potenciálom stať sa našim kolegom/kolegyňou?
- tvoja práca nie je len tvojou prácou, je to jednoducho tvoje poslanie
- s prípravou jedál už máš skúsenosti
- je pre teba dôležité vedieť, čo sa od teba očakáva, ale nepotrebuješ viesť "za ručičku"

Spoločnosť sa špecializuje na developing a prevádzkovanie golfových ihrísk, vrátane organizácie golfových turnajov a spoločenských podujatí, marketingu a reklamných aktivít spojených s golfom ( www.golf.sk ). Spoločnosť zrealizovala v roku 2016 rekonštrukciu historického kaštieľa v Bernolákove - Theresia Chateau ( www.theresiachateau.sk ), ktorý poskytuje zázemie golfistom, priestory pre svadby, firemné eventy a ubytovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Black a White, a.s.
Kaštieľ 5
900 27 Bernolákovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. arch. Jaroslav Kachlík
Tel.: +421902222888
E-mail: poslať životopis
ID: 3824357  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac