Správa budovy/údržba (kombinovaná pozícia 50%/50%)

Black a White, a. s.

Miesto práce
Kaštieľ Bernolákovo, Kaštieľ, Bernolákovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia bežných činností správy budovy od zabezpečenia opráv po objednávky potrebných materiálovo - technických vecí
- komplexnú správu sietí (elektro, plyn, voda a podobne) a ich zúčtovanie nájomníkom
- agenda poisťovacích zmlúv
- komunikáciu s úradmi a orgánmi štátnej správy (iba veľmi zriedkavá činnosť)
- kontrolu fakturácie dodávateľov
- rôznorodú technickú agendu, zabezpečovanie pravidelných revízií
- prípravu zmlúv a technických podkladov
- realizácia drobných opráv (voda, elektrina, a podobne)

Budete pracovať v atraktívnych historických priestoroch v úplne novovybudovaných priestoroch na najvyššej úrovni. Množstvo benefitov vo využívaní služieb areálu pre zamestnancov (ubytovanie neposkytujeme). Možnosť zvyšovať svoju profesionalitu, kariérny postup. Zázemie v dlhoročnej úspešnej a stabilizovanej spoločnosti. Práca v prekrásnom prostredí luxusne zrekonštruovaného barokového kaštieľa Theresia Chateau Bernolákovo. Možnosť naučiť sa hrať golf bezplatne, tenis a pod. Možnosť kariérneho rastu.

Ste pracovitý, organizačne schopný a viete manažovať ľudí, pričom vám záleží na kvalite, odbornosti i detaile? Ste náročný na seba i na vedených ľudí tímu? Máte ambície, ale aj skúsenosti? Máte jedinečnú šancu pripojiť sa k tímu profesionálov Black a White a.s., s 25 ročnými skúsenosťami s manažovaním vlastných areálov na Slovensku. Novo zrekonštruovaný barokový kaštieľ v Bernolákove, slávnostne otvorený v apríli 2017, je atraktívne srdce polyfunkčného areálu s dominanciou golfu a bol prvým golfovým areálom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomicko-technické odbory

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dobrá znalosť práce s PC (Excel)
- pokročilé znalosti stavebného zákona sú výhodou
- cudzí jazyk nie je podmienkou
- práca nevyžaduje cestovanie (98% iba vlastná kancelária v kaštieli na 3. poschodí)
- uchádzač môže byť aj v pred dôchodkovom veku (môže byť aj dôchodca s profesionálnymi znalosťami) na skrátený úväzok
- práca cez víkendy a nadčasy sa nevyžadujú
- zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť
- schopnosť doštudovať neznalé veci
-skúsenosti s zúčtovaním energií a tepla pre fakturáciu nájomníkom
-remeselná zručnosť pre realizáciu drobných opráv

Spoločnosť sa špecializuje na developing a prevádzkovanie golfových ihrísk, vrátane organizácie golfových turnajov a spoločenských podujatí, marketingu a reklamných aktivít spojených s golfom ( www.golf.sk ). Spoločnosť zrealizovala v roku 2017 rekonštrukciu historického kaštieľa v Bernolákove - Theresia Chateau ( www.theresiachateau.sk ), ktorý poskytuje zázemie golfistom, priestory pre svadby, firemné eventy a ubytovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3702951  Dátum zverejnenia: 10.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac