Obchodný zástupca pre pobočku: Banská Bystrica

BLACHOTRAPEZ, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
739 EUR/mesiac+motivujúce prémie výška mzdy nie je obmedzená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- máš rád výzvy, niekedy aj stresujúce?
- baví ťa komunikácia so zákazníkmi (pokrývači, koncový zákazníci, stavebniny atď.) a rád vyhľadávaš, oslovuješ a následne sa o nich staráš?
- máš zodpovednosť za plnenie obchodného plánu vo zverenom regióne?
- ovládaš maďarský jazyk slovom aj písmom?
- ďalej si dobrý v technickom poradenstve, zameriavaní striech, vypracovaní cenových ponúk a následne z toho spraviť objednávku?
- ešte ďalšie úlohy v zmysle obchodnej stratégie spoločnosti, oi sú manipulácia s tovarom, práca na PC, systematické monitorovanie trhu (trendy, konkurencia atď.) a spracovávanie informácií.

- služobný automobil a mobilný telefón
- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- práca v stabilnej spoločnosti
- motivačný provízny systém: výška platu nie je limitovaný, je iba na tvojej šikovnosti!!!
- firemné akcie, školenia

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Najprv spracujeme všetky CV, potom vybraných pozveme na osobný pohovor. Výberový proces môže byť 2-3 kolový. Bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné – výhodou

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- príjemné vystupovanie
- dynamika, flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť, spoľahlivosť, čestnosť
- skúsenosti z oblasti služieb zákazníkom
- orientácia na výsledky
- kreativita, analytické a komplexné myslenie

Hľadáme aktívneho, samostatného uchádzača s chuťou pracovať dynamicky so zápalom pre
danú oblasť. Pozícia je vhodná skôr pre mužov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore.

Spoločnosť Blachotrapez patrí medzi popredných výrobcov plechových strešných a fasádnych krytín. Vznikla v roku 1995. V Poľsku máme štyri moderné výrobne haly, 140 maloobchodných pobočiek a veľkoobchod. Na Slovensku, so sídlom v Tvrdošíne, 32 maloobchodných pobočiek plus veľkoobchod. V Rumunsku, so sídlom v Baia Mare, vlastná výrobná hala a 12 maloobchodných pobočiek. Samozrejme obchodujeme so všetkými okolitými krajinami Česká republika, Rakúsko, Maďarsko... Viac informácií na www.blachotrapez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4469081  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac