Obchodný zástupca pre pobočku: Kvetoslavov

BLACHOTRAPEZ, s.r.o.

Miesto práce
Kvetoslavov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac+prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne
- vyhľadávanie nových zákazníkov (klampiar, stavebniny, stavebné firmy...)
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu vo zverenom regióne
- vybavovanie objednávok
- ďalšie úlohy v zmysle obchodnej stratégie spoločnosti
- pomoc pri zamieravaní striech
- technické poradenstvo
- manipulácia s tovarom
- systematické monitorovanie trhu a spracovávanie informácií
- v prípade záujmu a spokojnosti možnosť pracovať aj ako vedúci pobočky

- služobný automobil a mobilný telefón
- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- práca v stabilnej spoločnosti
- motivačná variabilná zložka platu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné – výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- príjemné vystupovanie
- dynamika, flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť
- skúsenosti z oblasti služieb zákazníkom
- orientácia na výsledky
- kreativita, analytické a komplexné myslenie

Hľadáme aktívneho samostatného uchádzača s chuťou pracovať dynamicky so zápalom pre danú oblasť.

Spoločnosť Blachotrapez patrí medzi popredných výrobcov plechových strešných a fasádnych krytín. Vznikla v roku 1995. V Poľsku máme štyri moderné výrobne haly, 140 maloobchodných pobočiek a veľkoobchod. Na Slovensku, so sídlom v Tvrdošíne, 32 maloobchodných pobočiek plus veľkoobchod. V Rumunsku, so sídlom v Baia Mare, vlastná výrobná hala a 12 maloobchodných pobočiek. Samozrejme obchodujeme so všetkými okolitými krajinami Česká republika, Rakúsko, Maďarsko... Viac informácií na www.blachotrapez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3844194  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac