Obchodný zástupca pre pobočku Vrútky

BLACHOTRAPEZ, s.r.o.

Miesto práce
Vrútky
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 600 EUR/mesiac 624 + prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu vo zverenom regióne
- vybavovanie objednávok
- vypracovávanie cenových ponúk, obsluha zákazníkov
- zodpovednosť za chod predajne
- práca s hotovosťou
- ďalšie úlohy v zmysle obchodnej stratégie spoločnosti
- systematické monitorovanie trhu a spracovávanie informácií

- mobilný telefón
- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- práca v stabilnej spoločnosti
- motivačná variabilná zložka platu

Výroba, distribúcia a predaj strešných a fasádnych plechových krytín. Predaj kompletných doplnkov (odkvapový systém, strešné okna, fólie, tesnenia...)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné – výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Money S4 - základy

Vodičský preukaz

B

- príjemné vystupovanie
- dynamika, flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť
- skúsenosti z oblasti služieb zákazníkom
- orientácia na výsledky
- kreativita, analytické a komplexné myslenie

Hľadáme aktívneho samostatného uchádzača s chuťou pracovať dynamicky so zápalom pre danú oblasť.

Spoločnosť Blachotrapez patrí medzi popredných výrobcov plechových strešných a fasádnych krytín. Vznikla v roku 1995. V Poľsku máme dve moderné výrobne haly 140 maloobchodných pobočiek a veľkoobchod. Na Slovensku so sídlom v Tvrdošíne 35 maloobchodných pobočiek plus veľkoobchod. V Rumunsku so sídlom v Biela Mare vlastná výrobná hala a 12 maloobchodných pobočiek. Samozrejme obchodujeme so všetkými okolitými krajinami Česká Republika, Rakúsko, Maďarsko... Viac informácií na www.blachotrapez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vojtaššákova 604
027 44 Tvrdošín
ID: 3727987  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 600 EUR/mesiac624 + prémia