Brigádnik

BL Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 eur/hodina (možnosť postupného zvýšenia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna telefonická a písomná komunikácia s dlžníkmi za účelom
mimosúdneho vysporiadania záväzkov
- navrhovanie riešení na vysporiadanie omeškaných splátok
- uzatvárenie dohôd o splatení záväzkov a kontrola ich plnenia
- spracovanie výsledkov z uskutočnených hovorov v informačnom
systéme
- iné pracovné úlohy súvisiace s agendou

- doplňujúce finančné ohodnotenie vo forme odmien
- pitný režim zabezpečený počas pracovnej doby
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- perspektíva dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť
- zodpovednosť, dôslednosť

Miesto výkonu práce:
Záhradnícka 46, Bratislava

Spoločnosť BL Consulting, s.r.o. sa zaoberá vymáhaním pohľadávok, pričom spolupracuje s advokátskou kanceláriou väčšieho typu so sídlom v Bratislave, poskytujúca služby v oblasti práva pre slovenskú a zahraničnú klientelu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3671384  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 eur/hodina (možnosť postupného zvýšenia)